zklepy.pl
Image default

Widowiskowe derby i typ ze stolicy Białorusi. Analiza typów na czwartkowe spotkania

W miniony wtorek wysokie ryzyko niestety się nie opłaciło. Skoro musimy budować passę od nowa, to dziś postawiliśmy na nieco bardziej wyrachowane typy.

18.30 GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec

1X2 i liczba goli.

Typ: GKS Katowice i powyżej 5,5.

Kurs: 1,85.

Starciom GKS-u Katowice z Zagłębie Sosnowiec zawsze towarzyszy wiele emocji. W zeszłym sezonie miały one jednostronny przebieg, lecz w tych rozgrywkach liczymy, że sosnowiczanie będą w stanie nawiązać równorzędną walkę z wyżej notowanymi sąsiadami zza miedzy. Nie zmienia to jednak faktu, iż za faworyta uchodzi ekipa ze stolicy województwa śląskiego, a ponadto mamy nadzieję na wielobramkowe widowisko. Ostatnim razem drużyna znad Brynicy sprawiła nam psikusa, notując po raz pierwszy w sezonie mecz, w którym padło mniej niż sześć bramek. Zacięte starcie z GKS-em Tychy pozwala nam jednak wierzyć na korzystny dla nas wynik.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

18.30 Dynama Mińsk – Spartak Moskwa.

Liczba goli.

Typ: powyżej 4,5.

Kurs: 1,53.

Ostatnie pojedynki Dynamy Mińsk na pewno nie należą do widowiskowych spotkań, o czym świadczy nikła liczba bramek. Hokeiści Spartaka Moskwa przegrali ostatnie trzy mecze, a teraz udają się do stolicy Białorusi z nadzieją na przełamanie złej serii. Z naszej strony, liczymy że to starcie przyniesie także przyzwoitą liczbę bramek. Stołeczni hokeiści pokazali już przecież w tym sezonie, że potrafią dostarczyć niemało emocji.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

image

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj