zklepy.pl
Image default

Aron Chmielewski pożegna się z Trzyńcem? Przeprowadzka na horyzoncie

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że bogata w sukcesy blisko dziewięcioletnia przygoda Arona Chmielewskiego z HC Oceláři Trzyniec dobiegnie końca. 31-letni napastnik może zmienić klubowe barwy wewnątrz czeskiej Tipsport Extraligi.

Aron Chmielewski trafił do HC Oceláři Trzyniec w 2014 roku po trzech sezonach spędzonych w Comarch Cracovii. Wychowanek Stoczniowca Gdańsk cierpliwie budował swą pozycję w klubowej hierarchii napastników, pukając do pierwszego składu po udanych występach w filialnych klubach „Stalowników”.

Przed trzema dniami Chmielewski został po raz czwarty mistrzem Czech. Trzykrotnie sięgał on po złote medale za kadencji Václava Varaďy, a mistrzowską serię udało się przedłużyć pod wodzą Zdenka Motáka.

Wszystko wskazuje na to, iż w karierze czterokrotnego mistrza Czech nadszedł czas na zmiany. Według naszych ustaleń, Chmielewski miałby pozostać w Tipsport Extralidze, gdzie skorzystałby z oferty innego klubu. Dla społeczności polskich kibiców Oceláři byłby to z pewnością spory cios.

Najnowsze artykuły

Wychowanek Podhala zachwyca! Ma szansę zadebiutować w lidze słowackiej

Jan Stepiczew

Gabriel Wsół zadebiutował w juniorskiej lidze w Szwajcarii, zyskał potężnego agenta

Mikołaj Pachniewski

Jakub Ślusarczyk zagra w Chance Lidze

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj