zklepy.pl
Image default

Bepierszcz dołączył do “GieKSy”

Po siedmiu latach do Katowic wraca Mateusz Bepierszcz. Wychowanek Legii Warszawa związał się z “GieKSą” rocznym kontraktem.

Bepierszcz na taflach PHL debiutował właśnie w barwach klubu z Katowic. Wtedy w 59 meczach zdobył 39 punktów (25 bramek, 14 asyst). Później występował w Unii Oświęcim, GKS-ie Tychy, Comarch Cracovii oraz Podhalu Nowy Targ. Ostatni sezon spędził pod Tatrami, gdzie był jednym z najskuteczniejszych hokeistów “Szarotek”.

Mateusz nieraz pokazał, że potrafi być skutecznym zawodnikiem, posiada dobre warunki fizyczne i może zagrać na obu skrzydłach. Liczymy, iż jego powrót po latach do Katowic będzie owocny dla obu stron – powiedział na łamach strony klubowej, dyrektor sekcji Roch Bogłowski.

fot.: gkskatowice.eu

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

1 komentarz

1920 26 maja 2021 at 22:20

Następny zawodnik który zeszły sezon miał bardzo słaby zostaje zakontraktowany a w kolejce czeka jeszcze Jasio niby Murarz robi się nieciekawie jeśli chodzi o nadchodzący sezon. Do tego trener który stawia tylko na samoprzygotowanie zawodników bez zgrania co już w gieksie przerabialiśmy z wiadomym skutkiem słabo to wygląda nie mówiąc o tym iż ten trener już dwa razy prowadził GKS i szło mu bardzo przeciętnie.

Odpowiedz

Skomentuj