Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Bepierszcz zostaje w GieKSie. Dwuletni kontrakt warszawianina

W przyszłym sezonie Mateusz Bepierszcz wciąż będzie reprezentował barwy GKS-u Katowice. 31-letni hokeista parafował dwuletnią umowę.

Mateusz Bepierszcz dołączył do GieKSy przed rozpoczęciem minionego sezonu, po rozgrywkach spędzonych w barwach TAURON Podhala Nowy Targ. Był to dla niego powrót do stolicy województwa śląskiego po ośmiu latach, gdyż już wcześniej miał sposobność, by reprezentować katowicki GKS.

Trener Jacek Płachta chętnie korzystał z jego usług w sezonie zasadniczym, lecz popularny „Bepi” najlepszą formę wypracował w trakcie fazy play-off. Tam w 16 spotkaniach zanotował 1 gola oraz 9 asyst.

Mateusz pokazał się w tym sezonie z dobrej strony, zwłaszcza w fazie pucharowej ligi. Jego inteligentna i ambitna postawa przysłużyła się mistrzowskiej drużynie i mamy nadzieję, że Mateusz utrzyma wysoki poziom gry w dwóch kolejnych sezonach – taką laurkę Bepierszczowi wystawił dyrektor hokejowej sekcji GKS-u Katowice, Roch Bogłowski.

Bepierszcz to kolejny hokeista GKS-u Katowice, który przystał na dwuletnią umowę. Wcześniej na taki sam okres z GieKSą na dłużej związali się John Murray oraz Jakub Wanacki.

Zestawienie transferów 2022/2023.

Ostatnie artykuły