zklepy.pl
Image default

Bondaruk na dłużej w Podhalu. Resztę sezonu dokończy w Jastrzębiu-Zdroju!

Gleb Bondaruk to kolejny czołowy zawodnik TAURON Podhala Nowy Targ, który zdecydował się na kontynuowanie swojej kariery pod Tatrami. 23-letni Rosjanin zakończy jednak bieżący sezon w barwach JKH GKS-u Jastrzębie.

Wcześniej na podobny krok zdecydował się Marcin Kolusz, który przystał na propozycję GKS-u Katowice, choć od przyszłego sezonu ponownie będzie grał dla „Szarotek”.

Gleb Bondaruk w poprzednim sezonie pokazał się z dobrej strony w szeregach KH Energi Toruń. Przed rozpoczęciem się bieżących rozgrywek dołączył z kolei do TAURON Podhala Nowy Targ, gdzie od samego początku należał do zawodników dźwigających na swych barkach ciężar ofensywnej gry „Szarotek”.

– Bardzo cieszymy się z tego, że Gleb zostaje z nami. To pokazuje, iż kolejny zawodnik wierzy w nasz projekt na przyszły sezon i chce pomóc. Mamy nadzieję, że to dopiero początek i za Bondarukiem będą następni, a do tego także swoją „cegiełkę” dorzucą kibice – przyznał Krzysztof Koza, który zasiada w zarządzie Podhala.

W trwającej kampanii 23-latek rodem z Norylska wystąpił w 28 meczach. W tym czasie udało mu się zdobyć 20 punktów za 9 goli i 11 asyst. Ten dorobek będzie chciał poprawić teraz pod herbem JKH GKS-u Jastrzębie. 

Najnowsze artykuły

GKS Tychy bez kolejnych czterech zawodników. Fala pożegnań

Mikołaj Pachniewski

GKS Tychy chce pozyskać dwukrotnego mistrza Polski z Katowic

Mikołaj Pachniewski

Re-Plast Unia Oświęcim z roszadą na ławce trenerskiej?

Redakcja

Skomentuj