zklepy.pl
Image default

Były defensor „Stalowych Pierników” zagra w Unii Oświęcim?

Jegor Orłow, którego kibice Polskiej Hokej Ligi mieli okazję w zeszłym sezonie obserwować w barwach KH Energi Toruń, jest ponoć po słowie z działaczami Re-Plast Unii Oświęcim. Dla biało-niebieskich byłoby to spore wzmocnienie wobec faktu, iż z klubem rozstało się w ostatnim czasie dwóch defensorów: Jesse Dudas i Tyler Wishart.

25-letni defensor nie zagrzał długo miejsca w Polsce, wszak przeniósł się do grodu Kopernika w styczniu i rozstał z klubem po zakończeniu się minionego sezonu. W tym krótkim czasie dał się poznać jako defensor, który potrafi dobrze operować krążkiem, zarazem nie zapominając o swych powinnościach w obronie. Ostatecznie, w sezonie zasadniczym i fazie play-off Jegor Orłow rozegrał 11 bardzo solidnych spotkań, w których zdobył 2 bramki i zapisał na swym koncie 7 asyst.

W tym sezonie hokeista rodem ze stolicy Rosji nie znalazł do tej pory żadnego klubu. Przed jego rozpoczęciem był testowany przez Burana Woroneż, ale ostatecznie nie podpisał umowy z klubem występującym na zapleczu KHL. Zdaje się, iż powinien on dobrze wypełnić lukę powstałą po odejściu Jessego Dudasa, który także nie tłumił swych ofensywnych zapędów.

yegor-orlov-card
KLIKNIJ, by powiększyć.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj