zklepy.pl

Były defensor Unii zakończył karierę. Czas na… służbę w policji!

Paul Swindlehurst, który w zeszłym sezonie zasilił szeregi Unii Oświęcim, w wieku zaledwie 28 lat podjął decyzję o zakończeniu hokejowej kariery. Angielski defensor ma jednak ambitne plany na przyszłość, gdyż został funkcjonariuszem policji w hrabstwie Great Manchester.

Przypomnijmy, że Swindlehurst dołączył do biało-niebieskich wraz z końcówką ubiegłego sezonu. Było to wzmocnienie dokonane w trybie „last minute”, tuż przed rozpoczęciem fazy play-off, by zwiększyć pole manewru trenera Kevina Constantine’a. 28-letni Anglik przy Chemików 4 nie zapisał jednak większej historii: wystąpił w 2 meczach sezonu zasadniczego, a także 6 pojedynkach fazy play-off, notując w nich 1 asystę. Po odpadnięciu Unii w ćwierćfinale z GKS-em Katowice przeniósł się do Coventry Blaze, które brało udział w rozgrywkach EIHL Series.

Wieloletni reprezentant Wielkiej Brytanii w młodym wieku podjął decyzję o zakończeniu sportowej kariery. Teraz czeka go nowe wyzwanie, wymagające niemniejszej sprawności fizycznej. Oficjalny profil Greater Manchester Police poinformował za pośrednictwem Twittera, iż były hokeista został nowym funkcjonariuszem tej instytucji, witając go ciepłymi słowami oraz przedstawiając jego hokejową karierę.

W tym tygodniu Paul złożył przysięgę policyjną i stał się częścią naszej policyjnej rodziny. Witamy w GMP, posterunkowy Swindlehurst!

Zdjęcie

Najnowsze artykuły

PZU Podhale. Dwa powroty i kolejna kontuzja

Mikołaj Pachniewski

Bizub nie uchronił Podhala przed porażką. GieKSa z trzema punktami

Osiem porażek z rzędu. Kibice mają dość

Redakcja

Zostaw komentarz