zklepy.pl
Image default

Cashback bez końca. Nawet do 900 złotych dziennie!

Nasz partner Fuksiarz przygotował nową odsłonę swojej promocji Cashback bez końca. Teraz gracze mogą zgarnąć aż do 900 złotych każdego dnia!

Cashback bez końca to sztandarowa promocja naszego partnera. Oprócz cashbacku do 500 złotych za pierwszy zakład dla nowych graczy, to właśnie zwroty bez końca cieszą się największą popularnością. Fuksiarz postanowił jeszcze bardziej zachęcić typerów, by korzystali z jego usług. Nowy regulamin promocji mówi, że codziennie można zgarnąć nawet do 900 złotych, a zwrot nie podlega żadnym warunkom obrotu! Jak tego dokonać?

Bardzo prosto. Należy obstawić kupon z zakładami zawartymi w zakładce “Cashback”. W razie przegranej otrzymujesz zwrot na konto. Z promocji można skorzystać dziewięć razy dziennie (trzykrotnie na każdy rodzaj zakładu). Za każdy kupon kwalifikujący się do promocji gracz otrzyma zwrot nawet w wysokości 100 zł. Jak wyglądają stawki zwrotu? W przypadku pojedynczego zakładu jest to 7%, podwójny to już 10%, a wielokrotny aż 12%! 

Skomplikowany obrót bonusem? Nie u Fuksiarza! Zwrot stawki przegranych zakładów w ramach promocji Cashback bez końca gracz wypłaca bez konieczności obracania bonusem. Zasada jest prosta — przegrywasz zakład, dostajesz zwrot stawki, wypłacasz!

Promocja Cashback bez końca zakłada, że można korzystać z niej… bez końca.

Zachęcamy do zapoznania się z całym regulaminem promocji dostępnym TUTAJ.


SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Zostaw komentarz