Znajdziesz nas też tutaj:
fot. Cracovia.pl/hokej

Transfery

Comarch Cracovia pozyskała kolejną gwiazdę! Patryk Wronka dołączył do „Pasów”.

Patryk Wronka to kolejny transfer Comarch Cracovii przed sezonem 2022/2023. Wychowanek Podhala Nowy Targ podpisał w Krakowie kontrakt obowiązujący przez najbliższe dwa lata.

Patryk Wronka przed rozpoczęciem minionego sezonu zdecydował się na powrót do stolicy województwa śląskiego. Wcześniej reprezentował barwy GieKSy w latach 2017 – 2019, lecz największe sukcesy świętował w poprzednich rozgrywkach. Wraz z Grzegorzem Pasiutem oraz Bartoszem Fraszką stworzył tercet, który był postrachem całej ligi. Bez cienia przesady można stwierdzić, iż byli oni architektami pierwszego od ponad pół wieku tytułu mistrzowskiego GKS-u Katowice.

Wczoraj jednak Wronka pożegnał się z katowickim klubem i pewne było, że nowy sezon rozpocznie w zupełnie innych barwach. Teraz wychowanek Podhala Nowy Targ postanowił zmienić otoczenie i dołączyć do Comarch Cracovii, która walczyć będzie o wyjście z grupy w CHL oraz tytuł mistrzowski w PHL.

Chciałem spróbować czegoś nowego, a w Cracovii tworzy się ciekawy projekt i mocna drużyna. Chciałbym być jednym z liderów i dawać z siebie sto procent w każdym meczu – powiedział na łamach klubowej strony “Wronczi”.

Krakowianie montują zatem bardzo mocną ekipę. Przypomnijmy, że wcześniej do Pasów dołączyli m.in.: Robert Arrak i Radosław Sawicki. Według naszych informacji, to nie koniec hitowych transferów Cracovii! Po więcej informacji, obserwujcie nasz portal!

Zestawienie transferów 2022/2023

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły