zklepy.pl

Cracovia rozpoczyna zbrojenia

Wyjątkowo wcześnie Comarch Cracovia zaczyna się wzmacniać. Po latach, kiedy krakowscy włodarze dokonywali transferów na przełomie grudnia i stycznia, dziś gruchnęła informacja o dwóch zawodnikach, którzy już zostali zatwierdzeni do gry.

Mowa o dwóch zawodnikach ze wschodu, a konkretnie z Rosji. Pierwszy dołączył do Krakowa Dmitrij Ismagiłow. To 28-letni napastnik, wychowanek Chelmetu Czelabińsk. Na zapleczu KHL wystąpił w 36 meczach, w których zdobył pięć goli. Rosjanin dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi, bowiem mierzy 190 centymetrów, przy 85 kilogramach wagi. Obecny sezon rozpoczął w Bejbarysie Atyrau, gdzie zagrał w czterech spotkaniach. Zanotował bramkę i trzy asysty.

Drugim zawodnikiem jest Jewgienij Potipicz. Również jest on napastnikiem. Urodził się w Permie. Grał w WHL, gdzie zagrał w 46 spotkaniach, strzelił tam jedną bramkę i zanotował cztery asysty. Ostatnie cztery sezony spędził w drużynie Kułagieru Pietropawłowsk. W tej drużynie grał razem z Dmitryjem Ismagiłowem.

Obaj zawodnicy zostali zatwierdzeni do gry, więc wszelkie formalności zostały dopełnione. Nic nie stoi na przeszkodzie by jutro zagrali w meczu wyjazdowym z GKS-em Tychy.

 

Najnowsze artykuły

Znamy pary ćwierćfinałowe! Jest małe zaskoczenie

Mikołaj Pachniewski

Tauron Hokej Liga. Kto z kim w play-off? “Nie będzie kombinacji”

Mikołaj Pachniewski

Jak w kalejdoskopie. Osiem goli przy Chemików 4, marsz triumfalny Unii

Redakcja

Zostaw komentarz