Znajdziesz nas też tutaj:

Hokej zagraniczny

Czarne chmury nad Coolenem. Kanadyjczyk pożegna się z Europą? [AKTUALIZACJA]

Tom Coolen – były trener GKS-u Katowice i Re-Plast Unii Oświęcim – już wkrótce może się pożegnać ze swoim aktualnym pracodawcą. Włodarze HK Dukli Michalovce rozważają rozstanie z kanadyjskim szkoleniowcem.

Jak udało się nam dowiedzieć, słowacki klub bardzo mocno rozważa zwolnienie Kanadyjczyka. Po 14 spotkaniach HK Dukla Michalovce zgromadziła na koncie 20 punktów i zajmuje 5. lokatę w słowackiej ekstralidze.

Bilans tej drużyny nie jest korzystny. Wygrali bowiem pięć razy za trzy punkty i raz po dogrywce. W pięciu meczach nie zdobyli punktów, zaś trzykrotnie przegrali w dogrywce. Bilans bramkowy ekipy Toma Coolena również pozostawia wiele do życzenia. Stracili 38 bramek przy 37 zdobytych.

Zawodnicy z Michalovec zaliczyli świetny początek. Zwyciężali w pierwszych trzech spotkaniach, zaś potem przyszła fatalna seria pięciu porażek z rzędu.

Jak udało się nam dowiedzieć, Tom Coolen wróci do Kanady po dwóch latach rozłąki z ojczyzną. Przed obecnym sezonem pożegnał się z Re-Plast Unią Oświęcim w dość niemiłej atmosferze. Teraz zaś wszystko wygląda na to, że pożegna się ze słowacką ekipą po zaledwie 20 meczach.

Aktualizacja: Tom Coolen nie jest już trenerem HK Dukli Michalovce. Jego obowiązki tymczasowo przejmą dotychczasowi asystenci: Peter Kúdelka i Dušan Devečka.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły