zklepy.pl
Image default

Czas na wtorkowe emocje! Dubel na PHL i CHL

Dla każdego kibica polskiego hokeja nowy tydzień zaczyna się dopiero we wtorek. Choć dziś czekają nas tylko dwa spotkania, to spodziewamy się masy emocji. A przy okazji, słusznego profitu!

18.00 JKH GKS Jastrzębie – Frisk Asker

Liczba goli.

Typ: powyżej 4,5.

Kurs: 1,47.

Dwumeczem z norweskim Frisk Asker JKH GKS Jastrzębie zakończy swój udział w tegorocznej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów. Obydwa zespoły nie mają już żadnych szans na awans, który padł łupem dwóch przedstawicieli ICE Hockey League: EC Red Bull Salzburg oraz HC Bolzano. Z drugiej strony, obydwa zespoły wciąż nie zainkasowały pełnej puli punktowej. Norwegowie pokonali ostatnio ekipę z Bolzano po rzutach karnych, a jedyna zdobycz punktowa jastrzębian także została zdobyta w starciu z tym rywalem. Podopieczni Róberta Kalábera okazali się być jednak gorsi po indywidualnych najazdach. Ofensywny schemat hokeistów znad czeskiej granicy może cieszyć oko, lecz ich postawa w defensywie pozostawia sporo do życzenia. Przyjezdni z dalekiej północy mogą stanowić małą zagadkę. Zdaje się, że są oni w zasięgu jastrzębian i dziś możemy być świadkami niezłego widowiska, obfitującego w trafienia.

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!

18.30 Comarch Cracovia – GKS Tychy

1X2.

Typ: Comarch Cracovia.

Kurs: 2,48.

Ostatnie wyniki GKS-u Tychy pozostawiają sporo do życzenia. Trójkolorowi nie budzą już takiego respektu, jak w złotym okresie, gdy trzy lata z rzędu sięgali po najwyższy laur. Comarch Cracovia – mimo niezbyt optymistycznym, przedsezonowym oczekiwaniom – gra jednak swoje i w pełni zasłużenie rozsiadła się na fotelu wicelidera. Starcia obydwu zespołów mają długą historię, lecz nie towarzyszą im negatywne emocje. Ba, cieszą się nawet mianem „meczów przyjaźni”. Analizując ostatnią formę obydwu zespołów, a także atut własnego lodu, to podopieczni Rudolfa Roháčka naszym zdaniem sięgną dziś po trzy punkty.

image

Najnowsze artykuły

Dziś poznamy mistrza Polski? Sprawdzian kadry w Krynicy-Zdroju [WIDEO]

Mikołaj Pachniewski

Zabójcze przewagi! GieKSa lepsza w samej końcówce dogrywki

Redakcja

Rewolucja w Comarch Cracovii! Rudolf Roháček nie będzie już trenerem

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj