zklepy.pl
Image default

Czesko-polski kupon. Świeże typy na czwartek!

Kto skorzystał z naszych ostatnich typów, ten jest bogatszy o parę groszy lub… opala się już na Malediwach! Dziś przychodzimy do Was z nie mniej atrakcyjnymi propozycjami, posiłkując się zakładem z czeskich tafli.

17.30 PSG Zlín – HC Oceláři Trzyniec

1X2

Typ: HC Oceláři Trzyniec.

Kurs: 1,42.

„Stalownicy” znajdują się w wybornej formie. W ostatnich dwunastu spotkaniach, ponieśli zaledwie jedną porażkę (0:2 z HK Mountfield Hradec Králové). Dziś na ich drodze stanie ekipa PSG Zlín. Hokeiści ze wschodnich Moraw mogą pozazdrościć drużynie spod Jaworowego. Od początku sezonu zanotowali raptem 3 zwycięstwa, a obydwa zespoły znajdują się na przeciwnych biegunach w tabeli. Każdy inny wynik, niż pewne zwycięstwo klubu Arona Chmielewskiego (który, niestety, nie wystąpi dziś ze względu na zawieszenie), będzie sporą niespodzianką.


SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18.00 Comarch Cracovia – KH Energa Toruń

KH Energa Toruń – liczba bramek

Typ: poniżej 2,5.

Kurs: 1,62.

Powiedzieć, że w ostatnim czasie „Stalowe Pierniki” sięgnął strzelecki kryzys, to jak… nie powiedzieć nic. Wystarczy wspomnieć, iż w poprzednich dwóch spotkaniach podopieczni Jussiego Tupamäkiego nie zdobyli ani jednego gola! Większych problemów z zatrzymaniem hokeistów z grodu Kopernika nie miał Andriej Fiłonienko z Zagłębia Sosnowiec, a w kolejnym meczu jego wyczyn powtórzył Patrik Nechvátal, golkiper JKH GKS-u Jastrzębie. Comarch Cracovia nie powinna mieć problemów, by stracić mniej niż trzy bramki, choć na jej niekorzyść na pewno działają ostatnie trudy bojów w Pucharze Kontynentalny. Uważamy jednak, iż Dienis Pieriewozczikow jest na tyle wielkim fachowcem, iż stanie dziś na wysokości zadania. Nie gorszymi umiejętnościami dysponuje także jego zmiennik, David Zabolotny.


SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

image

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj