zklepy.pl

Czy JKH dziś zaskoczy? Dubelek na Hokejową Ligę Mistrzów.

Już o godz. 18 hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie skrzyżują kije podczas meczu CHL. Ich rywalem będzie zespół Bolzano Foxes. Z tej okazji razem z naszym partnerem – Fuksiarzem – przygotowaliśmy dwa typy.

Kliknij w baner, aby zarejestrować się u naszego partnera i skorzystaj z atrakcyjnych bonusów!

JKH GKS Jastrzębie – HC Bolzano Foxes, godz. 18:00.

Jastrzębianie w pierwszym, historycznym meczu podejmą “Lisy” z Bolzano. To drużyna dobrze znana polskim kibicom, gdyż to z nią pierwsze zwycięstwo w tych rozgrywkach wywalczyli hokeiści GKS-u Tychy. Podopieczni Roberta Kalabera mają za sobą serię nieudanych sparingów, spowodowane było to także brakiem kluczowych zawodników, którzy przebywali na zgrupowaniu reprezentacji, a Martin Kasperlik oraz Roman Rac leczyli urazy. Dzisiejsi goście przeszli sporą rewolucję w defensywie, łącznie ze zmianą bramkarza. Ich trener Doug Mason dotarł do Bolzano dopiero w połowie sierpnia, a hokeiści zza Oceanu i reprezentacji walczących w kwalifikacjach olimpijskich dojechali dopiero kilka dni temu. To sprawia, że “Lisy” mogą mieć problemy ze zgraniem. Własne ściany i publiczności powinny pomóc JKH w odniesieniu dobrego wyniku. Ważne jest, aby wykorzystywać nadarzające się okazje. Jeśli gospodarze chcą pokusić się o zwycięstwo to strzelenie dwóch bramek to obowiązek.

Typ: JKH GKS Jastrzębie powyżej 1,5 bramki.
Kurs: 1,55.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH U NASZEGO PARTNERA!!!

Tappara Tappere – Eisbären Berlin, godz. 18:00.

Zespół z Finlandii z kompletem punktów przewodzi tabeli grupy E, natomiast “Niedźwiedzie Polarne” z Berlina zajmują ostatnie miejsce z bilansem bramkowym 4:11. Berlińczycy przegrali dwa pierwsze mecze u siebie i w przypadku przegranej w Finlandii niemal na pewno pożegnają się z marzeniami o awansie do fazy play-off. Tappara gra szybki i przyjemny dla oka hokej, a także góruje w każdym elemencie nad zespołem z Berlina, co udowodnili wygrywając na wyjeździe aż 6:1! Późniejsze zwycięstwo z Lugano również nie było dziełem przypadku. Stawiamy na pewne zwycięstwo gospodarzy, każdy inny wynik będzie niespodzianką.

Typ: Wygrana Tappary z handicapem -1,5.
Kurs: 1,67.

 

Najnowsze artykuły

Znamy pary ćwierćfinałowe! Jest małe zaskoczenie

Mikołaj Pachniewski

Tauron Hokej Liga. Kto z kim w play-off? “Nie będzie kombinacji”

Mikołaj Pachniewski

Jak w kalejdoskopie. Osiem goli przy Chemików 4, marsz triumfalny Unii

Redakcja

Zostaw komentarz