Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

Dobre wieści z obozu GieKSy. Fraszko zostaje na dwa kolejne sezony

Przed rozpoczęciem najważniejszej fazy sezonu, kibice GKS-u Katowice otrzymali dobrą nowinę. Najlepiej punktujący zawodnik sezonu zasadniczego – Bartosz Fraszko – będzie występował przy Alei Wojciecha Korfantego przez kolejne dwie kampanie.

Bartosz Fraszko rozgrywa właśnie swój piąty sezon dla GieKSy, do której dołączył w sezonie 2017/2018. W kampanii 2019/2020 zdecydował się na jednoroczny powrót do macierzystego klubu: KH Energi Toruń, lecz od rozgrywek 2020/2021 ponownie stanowi o sile katowiczan.

Wraz z Grzegorzem Pasiutem, stanowi jeden z najgroźniejszych duetów w całej lidze. W tym sezonie udało mu się przekroczyć barierę 50 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej, a w końcowym rankingu ustępuje on tylko swojemu byłemu klubowemu koledze – Patrykowi Wronce.

Przed przystąpieniem GieKSy do fazy play-off stało się jasne, że popularny „Fracho” będzie reprezentował barwy katowickiego sezonu co najmniej do roku 2025. To na pewno spory zastrzyk optymizmu dla kibiców przed rozpoczęciem decydującego etapu rozgrywek.

Bartek to jeden z liderów nie tylko naszej drużyny, ale także całej Polskiej Hokej Ligi, w związku z czym bardzo nas cieszy jego decyzja o pozostaniu w GieKSie na kolejne dwa sezony. To pokazuje, że organizacja naszego klubu jest poukładana i ma solidne podstawy, a do tego tworzymy ciekawy projekt sportowy, w ramach którego walczymy o najwyższe cele – na łamach oficjalnej strony GieKSy powiedział dyrektor hokejowej sekcji GKS-u Katowice Roch Bogłowski.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły