zklepy.pl
Image default

Dronia nie dla klubów PHL. Zostaje w DEL2

Paweł Dronia, który był w kręgu zainteresowań polskich klubów, podjął decyzję, co do swojej przyszłości. Reprezentant Polski zostaje w niemieckiej DEL2.

Paweł Dronia był jednym z łakomych kąsków dla klubów Polskiej Hokej Ligi. Reprezentant Polski był na celowniku choćby GKS-u Katowice czy Comarch Cracovii. Sam zainteresowany mówił, że chętnie wróciłby do Polski po 10 latach spędzonych w Niemczech.

“Dronson” podjął już decyzję, w którym klubie zagra w sezonie 2023/24. Wychowanek Orlika Opole podpisał roczny kontrakt z Ravensburg Towerstars, czyli zespołem, z którym sięgnął po mistrzowski tytuł. Był to już jego trzeci złoty medal w DEL2 w karierze. Co ciekawe, dokonał tego w ciągu 6-ciu lat.

– Z całą pewnością mogę powiedzieć, że gram w miejscu, w którym ja i moja rodzina czujemy się niesamowicie komfortowo – mówi o przedłużeniu kontraktu Paweł Dronia. – Bardzo nam się podoba to miasto i klubowe środowisko – podkreśla obrońca, który myśli już o kolejnym sezonie. – Jako obrońcy tytułu będzie on o 100 procent trudniejszy, ale naprawdę nie mogę się doczekać – kończy Polak.

Najnowsze artykuły

GKS Tychy bez kolejnych czterech zawodników. Fala pożegnań

Mikołaj Pachniewski

GKS Tychy chce pozyskać dwukrotnego mistrza Polski z Katowic

Mikołaj Pachniewski

Re-Plast Unia Oświęcim z roszadą na ławce trenerskiej?

Redakcja

Skomentuj