Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Dwóch obrońców dołączyło do Zagłębia

Jakub Michałowski i Patryk Gosztyła to nowi zawodnicy Zagłębia Sosnowiec. Obaj mają za sobą niezbyt udane sezony w poprzednich klubach.

Michałowski do Sosnowca przeniósł się z GKS-u Tychy. Tam trafił po mistrzowskim sezonie w Jastrzębiu-Zdroju. Nie udało mu się jednak zagrzać tam miejsca na dłużej. W minionych rozgrywkach rozegrał tylko 29 meczów, w których zdobył bramkę i asystę. 24-latek na ławce kar spędził 20 minut, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na -6.

Gosztyła natomiast ostatnie trzy lata spędził w Comarch Cracovii. Poprzedni sezon zamknął na 32 spotkaniach, w których zdobył punkt za asystę. Na ławce kar przesiedział 4 minuty, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na -4.

Jednocześnie Zagłębie zainaugurowało przygotowania do sezonu. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 13 zawodników, kolejni dołączą do zespołu po podpisaniu kontraktu na nadchodzący sezon. Hokeiści z Ukrainy do przygotowań dołączą później. Patrik Spěšný natomiast będzie przygotowywał się indywidualnie, a do zespołu dołączy w sierpniu.

Zestawienie transferów 2022/2023.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły