zklepy.pl
Image default

Elomaa: Nie mamy takiej jakości jak zespoły z czołowej szóstki

Przed KH Energą Toruń kolejny mecz z zespołem z czołówki ligowej tabeli. “Stalowe Pierniki” mają obecnie serię 10. porażek z rzędu. Czy uda im się ją przełamać? – Nie jesteśmy słabym zespołem. Oczywiście nie mamy takiej jakości jak zespoły z pierwszej szóstki, ale wiem, że możemy wygrać każdy mecz, jeśli będziemy grać tak, jak powinniśmymówi nam Elias Elomaa, napastnik KH Energi.

KH Energa Toruń we wtorek spróbuje przełamać serię 10. porażek z rzędu. W niedzielę torunianie na własnym lodzie przegrali z Re-Plast Unią Oświęcim 4:5. Jak przekonuje Elias Elomaa, “Stalowe Pierniki” nie są słabym zespołem i stać ich na więcej.

Nie jesteśmy słabym zespołem. Oczywiście nie mamy takiej jakości jak zespoły z pierwszej szóstki, ale wiem, że możemy wygrać każdy mecz, jeśli będziemy grać tak, jak powinniśmy – stwierdza napastnik.

Choć w grodzie Kopernika powodów do radości nie ma, gdyż zespół zajmuje 8. miejsce w tabeli ze stratą 7 punktów do Zagłębia Sosnowiec, to w szatni nie ma żałoby.

Oczywiście po 10 przegranych meczach nie jest najlepiej, ale również nie jest źle. My jednak wierzymy w siebie i każdy zawodnik w szatni wie, że musimy zdobyć 3 punkty – mówi hokeista KH Energi Toruń.

Dla fińskiego napastnika jest to druga przygoda z toruńskim zespołem. W obecnych rozgrywkach w 20 meczach zgromadził on na swoim koncie 16 punktów. Czy jest zadowolony ze swojego dorobku?

Mój sezon jest całkiem niezły. Jestem zadowolony ze swojej roli w drużynie i oczywiście łatwiej jest grać, kiedy trener ma do ciebie zaufanie. Nie jestem jednak usatysfakcjonowany, ponieważ ciągle przegrywamy i nie mogę pomóc mojej drużynie na tyle, by wygrywać mecze – mówi Elomaa.

Najnowsze artykuły

Zagłębie Sosnowiec przełamało fatalną passę. Nahunko: Patrik był naszą ostoją

Mikołaj Pachniewski

Dziubiński: Reprezentuję polski hokej

admin

10. edycja Galacticos Hockey School już pojutrze! Maciej Fabiańczyk: „To krok w stronę hokeistów, którzy chcą poszerzać horyzonty”

Redakcja

Zostaw komentarz