zklepy.pl

Fiński defensor opuścił wicemistrzów Polski

Fiński defensor, 26-letni Jere Karlsson żegna się z ekipą wicemistrzów Polski. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, obowiązujący do końca tego sezonu kontrakt, został rozwiązany za porozumieniem stron.

Karlsson do krakowskiego klubu przybył z francuskiej Ligue Magnus, gdzie reprezentował barwy Aigles de Nice. W trwającym sezonie w Polskiej Hokej Ligi, fiński obrońca wystąpił na lodzie szesnaście razy, zdobywając tylko jeden punkt za asystę. Nie cieszył się on zbytnią sympatią trenera Roháčka, który ostatnio ustawiał go w czwartej formacji.

Krakowski klub na jego miejsce zakontraktował już nowych, rosyjskich defensorów. Niewykluczone, że Fin pozostanie w Polskiej Hokej Lidze.

Najnowsze artykuły

Przenosiny dopięte! Karjalainen zagra w Polonii Bytom

Redakcja

Powrót fińskiego napastnika na horyzoncie. Czy wzmocni JKH?

Redakcja

Kolejne decyzje w Toruniu. Są pożegnania, Svensson zostaje

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj