Znajdziesz nas też tutaj:

Hokej zagraniczny

Gdzie zobaczymy olimpijski hokej? 50 dni do startu Igrzysk

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie zbliżają się wielkimi krokami. Już 4 lutego olimpijski ogień zapłonie w chińskiej stolicy. W naszym kraju dwie stacje będą transmitowały hokejowe zmagania. Jedna z nich ma jednak o wiele bogatszą ofertę.

Mimo, że nasi kadrowicze nie zagrają na chińskich taflach, to pewnie wielu kibiców ostrzy sobie zęby na mecze w wykonaniu reprezentacji Kanady, Stanów Zjednoczonych, Rosji (Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego), Szwecji czy Finlandii. W ostatnich godzinach aż huczy od tego kto będzie transmitował hokej na lodzie w ramach Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Zdecydowanym liderem w tej dziedzinie wydaje się być Eurosport. To właśnie ta stacja zagwarantuje nam dostęp do wszystkich meczów hokejowych. To jednak nie wszystko. W roli eksperta wystąpi Mariusz Czerkawski, który reprezentował nasz kraj na Igrzyskach w Albertville. Jak czytamy na stronie eurosport.tvn24.pl, na platformach TVN Grupa Discovery zobaczymy aż 850 godzin zmagań w ramach nadchodzącej imprezy. Telewizja ta pokaże każdą konkurencję w każdej dyscyplinie. W rolę ekspertów wcielą się: Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie), Tomasz Sikora (biathlon), Magdalena Pałasz, Jakub Kot, Krzysztof Biegun, Wojciech Topór (skoki narciarskie), Katarzyna Woźniak (łyżwiarstwo szybkie). Wszystko to będzie można zobaczyć na kanałach Eurosport lub na żądanie w Playerze.

TVP Sport oferuje znacznie mniej. Będziemy mogli zobaczyć zaledwie 200 godzin rywalizacji. To znacznie mniej w porównaniu do konkurencji.  Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, Telewizja Polska pokaże tylko jeden mecz hokeja na lodzie, bowiem włodarze tej stacji skupiają się głównie na startach biało-czerwonych.

Hokejowy turniej w Pekinie odbędzie się w dniach 4-20 lutego.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły