zklepy.pl
Image default

GKS Katowice ma nowego bramkarza! To reprezentant Polski

Po raz kolejny potwierdziły się nasze informacje! John Murray parafował kontrakt z GKS-em Katowice i po czterech sezonach opuszcza Tychy.

„Jasiek Murarz” w zeszłym sezonie rozegrał 34 spotkania. Obronił 861 na 940 strzałów, co dało mu łącznie 91,6% skuteczności interwencji. Średnio puszczał 2.32 bramki na mecz. W Tychach rozegrał cztery sezony, zdobywając przy tym trzy mistrzostwa Polski. Do trójkolorowych przeszedł z PGE Orlika Opole, a wcześniej reprezentował barwy Ciarko PBS Bank Sanok.

Pod koniec minionego sezonu do tyskiego klubu dołączył Ondřej Raszka, który z czasem zyskał miano „jedynki”, wygryzając Murraya z bramki trójkolorowych. Szefostwo brązowych medalistów postanowiło przedłużyć kontrakt z Raszką, co spowodowało, że Amerykanin z polskim paszportem zaczął szukać nowego pracodawcy.

Kontrakt reprezentacyjnego bramkarza z “GieKSą” obowiązywać będzie przez jeden sezon.

fot. sport.interia.pl

Najnowsze artykuły

Najlepsze zostawili na koniec! Zagłębie triumfuje po dogrywce

Redakcja

Czarna seria jastrzębian trwa. Unia lepsza o jedną bramkę

Redakcja

Jeziorski: Robimy z bramkarzy rywali bohaterów

Mateusz Pawlik

1 komentarz

1920 1 czerwca 2021 at 20:08

Tragedia dla GKS Katowice po co bramkarz który miał bardzo słaby sezon i nie jest lepszy od Miarki. Znowu ściąga się średniaka do bramki w dodatku takiego który od lat jest znany z swoich wad i błędów które nagminnie popełnia. Brak dobrych obrońców którzy odeszli słabo widzę ten sezon.

Odpowiedz

Zostaw komentarz