zklepy.pl
Image default

GKS Katowice z nowym prezesem

Po czterech latach, z funkcją prezesa mistrzów Polski pożegnał się Marek Szczerbowski. Jego obowiązki przejmie dotychczasowy wiceprezes – Krzysztof Nowak.

Marek Szczerbowski objął GKS Katowice dokładnie cztery lata temu. Za jego kadencji, GieKSa zdobyła dwa mistrzostwa Polski, zaliczyła debiut w Champions Hockey League oraz zajęła trzecie miejsce w Pucharze Kontynentalnym.

Informujemy, że rada nadzorcza GKS GieKSa Katowice S.A. podjęła uchwałę o odwołaniu prezesa zarządu Marka Szczerbowskiego z funkcji prezesa zarządu. Jednocześnie rada nadzorcza GKS GieKSa Katowice S.A. powołała na stanowisko prezesa zarządu dotychczasowego wiceprezesa Krzysztofa Nowaka. Uchwały obowiązują ze skutkiem na dzień 26 sierpnia –czytamy w serwisie internetowym mistrzów Polski.

Krzysztof Nowak zastąpi Szczerbowskiego w roli prezesa. Jego przybycie do klubu miało miejsce w lutym tego roku, gdy objął stanowisko wiceprezesa. Nowak przez trzy dekady był blisko związany z Akademią Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. W ciągu tego okresu pełnił różne funkcje, takie jak dyrektor biura rektora oraz dyrektor administracyjny. Przez ponad dziesięć lat kierował również AZS-em AWF Katowice.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj