Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Gospodarze zapewnią piątkowe podwojenie?

Wczorajszy dzień lepiej przemilczeć. Dziś trzy zacięte mecze Polskiej Hokej Ligi, na które przygotowaliśmy dwa typy, które mają dać solidne podwojenie stawki.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 GKS Katowice – KH Energa Toruń

Gospodarze będą chcieli się odegrać po porażce w Toruniu na koniec drugiej rundy, a także po przegranej w Tychach, gdzie mieli sporo dogodnych okazji, ale nie potrafili ich wykorzystać. Postrach siać będzie przede wszystkim atak Fraszko-Pasiut-Wronka, który ma już na koncie 102 punkty! Torunianie są w potężnym kryzysie i nic nie wskazuje na to, żeby dziś się to zmieniło. Gospodarze u siebie, ze wsparciem kibiców są niezwykle trudni do pokonania. Torunianie nie powinni dziś zagrozić GieKSie i znów zanotują porażkę. Stawiamy, że gospodarze zwyciężą co najmniej dwoma bramkami, gdyż wszystkie argumenty są po ich stronie, a ekipa z grodu Kopernika ma zbyt wiele problemów.


SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

Handicap

Typ: GKS Katowice (0:1).
Kurs: 1,82.

18:30 Comarch Cracovia – TAURON Podhale Nowy Targ

Faworyt tego meczu jest tylko jeden. Nowotarżanie ostatnio grają lepiej, ale na wyjazdach nie radzą sobie dobrze, a walkę podejmują głównie na własnym lodzie. Krakowianie po wojażach w Pucharze Kontynentalnym i napiętym terminarzu PHL, w końcu mieli trochę czasu na odpoczynek i regenerację. To powinno dać pozytywny efekt i dziś z nowym animuszem zagrają przeciwko autsajderowi. Po stronie Podhala nie widać argumentów, by mogli oni zagrozić wygranej Cracovii. Jeśli wszystko ułoży się pomyślnie, “Pasy” wygrają za trzy punkty, a my taki typ dodajemy do swojego kuponu.

1X2

Typ: 1.
Kurs: 1,32.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły