Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

Gusow nigdzie się nie wybiera. To on poprowadzi Podhale w przyszłym sezonie

W ostatnich tygodniach nie brakowało spekulacji na temat tego, kto w przyszłym sezonie będzie stał na trenerskiej ławce TAURON Podhala Nowy Targ. Klubowi działacze rozwiali dziś wszelkie wątpliwości informując, iż na swym stanowisku pozostanie trener Andriej Gusow.

Andriej Gusow objął stery „Szarotek” przed rozpoczęciem sezonu 2020/2021. Wraz ze swą ekipą zajął siódme miejsce w sezonie zasadniczym, by odpaść w ćwierćfinale play-offów z JKH GKS-em Jastrzębie (0-4). Kolejna kampania była już znacznie gorsza w wykonaniu nowotarżan, lecz Podhale musiało mierzyć się ze znacznie okrojonymi możliwościami. Nie udało mu się jednak nawiązać wyrównanej walki z resztą ligowej stawki, a nowotarscy hokeiści zakończyli sezon na ostatnim miejscu w tabeli, bez kwalifikacji do decydującej fazy rozgrywek.

Jak co roku, w międzysezonowej przerwie wokół Podhala narosło sporo niejasności dotyczących przyszłości klubu. Już teraz wiadomo, iż w przyszłym sezonie za wyniki nowotarżan w dalszym ciągu odpowiedzialny będzie trener Gusow.

Wciąż nie wiemy wiele na temat składu Podhala Nowy Targ w nadchodzącym sezonie Polskiej Hokej Ligi. Dotychczas obwieszczono jedynie powrót wychowanka – Łukasza Kamińskiego – któremu nie udało się zostać wiodącą postacią Comarch Cracovii. Na ten moment wiążący kontrakt posiada również Marcin Kolusz. Z jego ogromnego doświadczenia chętnie skorzystałyby jednak bogatsze kluby PHL.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły