zklepy.pl
Image default

Hokejowy czwartek na plus! Tyszanie zdobędą Satelitę?

Wczorajsze typy siadły jak złoto. Dziś liczymy na kontynuację dobrej passy. Czy tyszanie pod wodzą Andrieja Sidorienki zdobędą Satelitę?

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:00 TAURON Podhale Nowy Targ – Zagłębie Sosnowiec

W Nowym Targu zmierzą się dwie ostatnie drużyny Polskiej Hokej Ligi. W Podhalu wierzą jeszcze w odrobienie strat do Zagłębia i awans do play-offów, a dzisiejszy pojedynek jest dla nich ostatnią szansą na rozpoczęcie gonitwy. Oba zespoły ostatnio nie grzeszą skutecznością i nie zdobywają zbyt wiele bramek. Problemem jest za to dziurawa obrona. Personalnie lepszym składem dysponują goście, ale gospodarze będą podwójnie zmotywowani, by wygrać. Ciężko stąd wskazać faworyta dzisiejszego starcia. Wszystkie trzy mecze wygrali do tej pory hokeiści Zagłębia, a w każdym z nich w pierwszej tercji strzelała tylko jedna drużyna. Wierzymy, że ta ciekawa zależność pozostanie dziś podtrzymana i w pierwszej odsłonie maksymalnie jeden zespół znajdzie drogę do siatki.

1. tercja – obie drużyny strzelą gola

Typ: nie.
Kurs: 1,48.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 GKS Katowice – GKS Tychy

Kolejna odsłona derbów, które zawsze elektryzują kibiców. Katowiczanie jeszcze niedawno byli niekwestionowanym liderem PHL. Ostatnio jednak podopieczni Jacka Płachty znaleźli się w dołku, wygrywając zaledwie jeden z ostatnich pięciu meczów. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że gdy nie strzela pierwsza formacja, gra GieKSy wyraźnie kuleje. Z tonu spuściła też katowicka obrona i John Murray. Na dodatek ze składu wypadł kapitan – Grzegorz Pasiut, który nie dokończył meczu z Comarch Cracovią. To spore osłabienie, bowiem Pasiut to najlepiej punktujący zawodnik całej ligi. Jego absencja jeszcze bardziej obniży siłę rażenia GieKSy. To woda na młyn dla tyszan, którzy zapewne będą chcieli zaprezentować się jak najlepiej pod wodzą nowego szkoleniowca, a tym samym zyskać jego względy. W Tychach może zadziałać też efekt „nowej miotły”. Wydaje się nam, że niezgodnie z kursami, większe szanse na zwycięstwo mają goście. W ostatnich trzech meczach w Katowicach aż dwa razy wygrali przyjezdni. Dziś typujemy, że GKS nie przegra w regulaminowym czasie w Satelicie. Warto postawić tę opcję, gdyż w przypadku remisu zakład również będzie rozliczony pozytywnie.

1×2

Typ: X2.
Kurs: 1,80.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Zostaw komentarz