Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Hokejowy czwartek strzeleckim popisem? Sprawdź nasze typy

Spieszmy się kochać hokejowe czwartki, gdyż tak szybko odchodzą. W jednym z ostatnich meczów pokazywanych w ramach tej promocji PHL kije skrzyżują ze sobą Re-Plast Unia Oświęcim i JKH GKS Jastrzębie. Nasz kupon uzupełniliśmy kuszącym typem z KHL.

17.00 Kunlun Red Star – Siewierstal Czerepowiec

1X2.

Typ: Stal Czerepowiec.

Kurs: 1,40.

Ostatnia formę przedstawicieli chińskiego hokeja na taflach NHL można określić mianem prawdziwego dramatu. „Czerwona Gwiazda” przegrała bowiem 11 kolejnych spotkań. Dyspozycja Stali Czerepowiec także może pozostawiać wiele do życzenia. Po okresie bardzo dobrej gry ekipy z obwodu wołogodzkiego nadszedł kryzys. Ciężko jest jednak wyobrazić sobie lepszego rywala, do sięgnięcia po trzy punkty i powrotu na zwycięską ścieżkę.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18.00 Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

Liczba goli (z dogrywką i karnymi).

Typ: powyżej 5,5.

Kurs: 1,72.

Dotychczasowy bilans meczów tych drużyn wypada na korzyść biało-niebieskich, choć to jastrzębianie mogli cieszyć się z obronionego Superpucharu Polski. W rozgrywkach ligowych w trwającym sezonie trzykrotnie górą byli jednak oświęcimianie. Co ciekawe, za każdym razem na tafli padało sześć lub więcej trafień. Unia dała ostatnio popis ofensywnej gry z Zagłębiem Sosnowiec, a oświęcimscy hokeiści krążą w PHL od zwycięstwa do zwycięstwa.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

image

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły