51:22 Asysta Eliezer Sherbatov
    54:33 Kara Aleksiej Trandin

Prosimy o ręczne odświeżanie relacji (F5)

Koniec meczu! Re-Plast Unia melduje się w finale Pucharu Polski!

60 min- 40 sekund do końca i tyszanie grają w szóstkę. Czas dla GKS-u.

59 min- Świetna praca oświęcimian i nie ma kiedy zjechać do boksu Murray.

57 min- Unia już w pełnym składzie. Świetną okazję miał Sherbatov, ale nie zdołał pokonać Murray'a!

56 min- Świetna, indywidualna akcja Mroczkowskiego. Wyszedł sam na sam z Saundersem, ale strzał z bekhendu padł łupem bramkarza Unii!

55 min- Kara dla Trandina.

55 min- Ucieka czas tyszanom. Próbują coś zrobić miejscowi, ale zbyt chaotyczne te próby.

53 min- Ucierpiał Miłosz Noworyta po starciu z Marcem, ale sędziowie nie nałożyli kary.

53 min- Szansa przed Koblarem, ale był zbyt blisko bramki, by podnieść krążek.

52 min- GOOL 1:3! Niesygnalizowany strzał Da Costy i Unia podwyższa prowadzenie!

51 min- Bójka po gwizdku. Czekamy na decyzje sędziów, co do kar. Dziwnie ocenili to arbitrzy...

51 min- Niepewnie Murray po strzale Da Costy, próbował dobijać Oriechin, ale dobrze uniemożliwił mu to jeden z obrońców.

48 min- Wronka indywidualnie, uderzył z bekhendu, ale obok bramki.

47 min- Seed uderzył momentalnie po buliku. Poprzeczka! Krążek odbił się od obramowania bramki, a następnie wyszedł przed bramkę, skąd wybił go jeden z obrońców!

47 min- Gościński uderzył z obrotu, ale kolejny raz na posterunku oświęcimski bramkarz.

45 min- Tworzą się szanse dla Unii, bo gospodarze raz po raz pozwalają na groźne kontry przyjezdnym.

43 min- Szansa Przygodzkiego, mocny strzał, ale tym razem Murray na posterunku.

42 min- Z pełnego zamachu Galant, ale prosto do nadstawionej łapaczki Saundersa.

41 min - Zaczynamy ostatnie 20 minut.

Koniec II tercji.

40 min- GOOL 1:2! Ależ zamieszanie pod bramką Murray'a. Najpierw krążek w polu bramkowym, wybił go jeden z obrońców. Strzelił z niebieskiej Noworyta, a "gumę" trącił Kalan, czym zaskoczył Murray'a! Analiza wideo. Sędziowie uznali bramkę.

38 min- Goście już w pełnym składzie. Słaba przewaga tyszan.

37 min- Wronka do Komorskiego, ten oddał strzał, ale krążek jak muchę złapał Saunders.

36 min- Kara dla Bezuszki i GKS przed szansą na objęcie prowadzenie.

35 min- Potężnie Bizacki, ale krążek zatrzymał się gdzieś w gąszczu nóg przez bramką Unii.

33 min- McKenzie z klepy, ale prosto w Murraya.

31 min- Ofiarna interwencja Luży po strzale Galanta.

29 min- Mroczkowski wycofał do Seeda. Ten jednak nie uderzył z pierwszego i nie zaskoczył swojego rodaka.

28 min- Na razie niezbyt wiele pracy miał Murray. Unia ma problemy, by stworzyć groźną akcję.

26 min- Nie mogą się zmienić oświęcimianie. Jedna formacja na lodzie przez ponad dwie minuty! Kiedy w końcu mogli się zmienić to było zbyt wielu zawodników na tafli, ale sędziowie nie odgwizdali przewinienia.

24 min- Kogut! Później jeszcze dwie dobitki, ale świetnie pomiędzy słupkami Saunders!

22 min- Mocny początek tyszan. Unia miała problem z wyjazdem z własnej tercji.

21 min- Rozpoczęła się druga tercja.

Koniec I tercji.

19 min- Wyszedł z boksu Marzec, ale było bardzo groźnie pod tyską bramką! Koblar dobijał strzał Kalana i Murray już leżąc, odbił krążek!

17 min- Wykluczenie dla Marca i goście w przewadze.

16 min- Zasłonięty Saunders, strzelał Ciura, ale instynktowna obrona oświęcimskiego bramkarza.

14 min- GOOL 1:1! Da Costa dograł do środka, a tam byli Sherbatov i Oriechin, ten drugi zdołał oddać strzał i pokonał Murray'a!

13 min- GOOL 1:0! Komorski odebrał krążek Glennowi i strzałem od zakrystii pokonał Saundersa!

10 min- Witecki miał dwie okazje, ale obie próby obronił Saunders!

8 min- Kalan podawał zza bramki do Koblara, ale krążek nie dotarł do Słoweńca.

7 min- Biro próbował strzału spod niebieskiej, ale wyszło fatalnie.

5 min- Bizacki próbował z bulika. Tylko boczna siatka.

4 min- Teraz Malicki! Znów szczęście po stronie tyszan.

3 min- Świetna okazja Sherbatova! Murray instynktownie odbił krążek.

2 min- Seed spod niebieskiej, ale prosto w Saundersa.

1 min- Gramy! Klemen Pretnar rozebrany w boksie Unii. Słoweniec nie wystąpi dziś.

GKS: Murray - Biro, Pociecha; Jeziorski, Komorski, Gościński - Ciura, Mesikämmen; Witecki, Galant, Krzyżek - Martin, Seed; Wronka, Cichy, Mroczkowski - Kogut, Bizacki; Dupuy, Rzeszutko, Marzec

Unia: Saunders - Zatko, Pretnar; Kowalówka, Kalan, Koblar - Bezuska, Glenn; Sherbatov, Trandin, McKenzie - Prusak, Luza; Malicki, Da Costa, Oriechin - M. Noworyta, P. Noworyta; Piotrowicz, Krzemień, Przygodzki