57:31 Kara Adrian Jaworski

PROSIMY O RĘCZNE ODŚWIEŻANIE STRONY

RELACJA LIVE:

KONIEC MECZU! JKH GKS JASTRZĘBIE W FINALE PUCHARU POLSKI!

60 min - Jaworski wraca

59 min - Coraz bliżej końca meczu, jastrzębianie nie przestają atakować

58 min - Jaworski ukarany dwoma minutami

58 min - Rac wraca na lód

57 min - Mocny strzał Rożkowa! Odbija Nechvatal

56 min - Kara dla gospodarzy. Jest jeszcze nadzieja dla Torunia

55 min - Horzelski przed bramkę do Wałęgi! Broni toruński golkiper! Jeszcze Paś dobija, ale obok bramki!

54 min - Strzał Raca, broni Svensson

52 min - Błąd Bryka przy wyjeździe z tercji, rywale przejmują

49 min - Siły się wyrównają na ponad 20 sekund, Kasperlik spowodował upadek Szabanowa

48 min - Osipow głupio fauluje, będzie wykluczenie

46 min - Rożkow zjeżdża na ławkę kar

44 min - GOL! 3:0! Paś zagrywa wzdłuż tercji do Wałęgi, który niepilnowany zmienił tor lotu krążka i pokonuje Svenssona!

43 min - Strzał Bryka z niebieskiej, łapie bramkarz gości. Będzie wznowienie w tercji KH Energi

42 min - Błąd Jaworskiego! Traci krążek i przejmuje go Sołtys, ale jego strzał pewnie odbija Svensson

41 min - To mógł być fenomenalny początek dla podopiecznych Czucha! Osipow miał przed sobą pustą bramkę, ale Bryk stojący na linii strzału blokuje jego strzał!

41 min - Trzecia tercja meczu! Czy Toruń doprowadzi do wyrównania? Okaże się za 20 minut! Wznawiają goście!

KONIEC II TERCJI

40 min - Toruń w końcu zaczął atakować, niestety dla nich rozbrzmiewa syrena zwiastująca koniec drugiej tercji

39 min - Saloranta wychodzi sam na sam! Oddaje strzał, ale świetnie broni Nechvatal!

38 min - Coraz odważniej zaczynają grać torunianie. Można powiedzieć - nareszcie

35 min - Rożkow w indywidualnej akcji! Instynktownie broni Nechvatal!

35 min - Torunianie mają problem z wjazdem to tercji jastrzębian

33 min - Słabe wykonanie tej przewagi. Wyglądała podobnie jak te w wykonaniu naszej reprezentacji. Skólmowski wraca do gry

31 min - Skólmowski ukarany za grę wysokim kijem

29 min - Kocioł pod bramką Svenssona! Dobitki jastrzębian, ale jakimś cudem krążek nie wpada do bramki! Bramkarz Torunia łapie krążek

29 min - Koniec kary Sevcenki

28 min - Kozłow wrzuca po lodzie w kierunku Osipowa! Ten przekierowuje krążek, ale nad bramką!

27 min - Szansa dla gości, wobec kary Sevcenki

26 min - Svensson ucierpiał w starciu z Kasperlikiem. Nastąpiła przerwa w grze, ale bramkarz Torunia jest już gotowy i możemy wznawiać mecz

24 min - GOL! 2:0! Sevcenko oddaje strzał w światło bramki, bramkarza zasłaniał Wróbel i krążek wpadł do siatki tuż obok Svenssona!

21 min - GOL! 1:0! Sawicki był blisko bramki, oddał strzał na bramkę, który odbił Svennson. Do krążka dopadł jednak Kasperlik, który pokonał bramkarza strzałem w krótki róg!

21 - Rozpoczynamy drugą tercję! Wznawiają jastrzębianie!

KONIEC I TERCJI

20 min - Bójka pod bramką Torunia! Sędziowie rozdzielają krewkich zawodników, chyba obędzie się bez kar

20 min - Wałęga celuje w długi róg! Svensson łapie ze spokojem

19 min - Gusevas odpocznie dwie minuty

18 min - Wałęga do Pasia! Ten nie trafił dobrze w krążek i jego strzał minął bramkę! Torunianie w opałach

17 min - Gusevas wrzuca krążek w stronę Osipowa, ale ten nie zdołał strącić krążka

16 min - Póki co mamy "hokejowe szachy"

14 min - Strzał Wałęgi wprost w bramkarza. Osipow wraca na lód

13 min - Kasperlik oddaje strzał po indywidualnej akcji. Broni Svensson

12 min - Kolejna kara, tym razem goście

12 min - Osipow strzela! Krążek odbija się gdzieś od jednego z zawodników, ale nie trafia do bramki! Bardzo blisko pierwszego gola!

11 min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu, goście nie stworzyli sobie dogodnej okazji

9 min - Łukasz Nalewajka ucierpiał w starciu z Bondarukiem. Zawodnik Jastrzębia uderzył z całym impetem w bandę. Do boksu zjeżdża o własnych siłach

9 min - Kasperlik ukarany. Toruń będzie miał dobrą okazję do objęcia prowadzenia

7 min - Kasperlik najeżdżał na bramkę! Jednak jego strzał jest niecelny

5 min - Błąd Svenssona, zza bramki podał do nadjeżdżającego Wałęgi, który bez zastanowienia oddał strzał. Jednak Svensson się rehabilituje

4 min - Zakotłowało się pod bramką gości po strzale Bryka, ale Svensson mrozi gumę

4 min - Strzał Hovorki, wprost w Svenssona

3 min - Koniec kary Kozłowa. Jastrzębianie w przewadze oddali tylko dwa strzały

2 min - Dobrze w obronie torunianie. Skutecznie przerywają akcje rywali

1 min - Kozłow szybko wędruje na ławkę kar. Przed szansą jastrzębianie

1 min. - Zaczynamy pierwszy półfinał! Wznawiają gospodarze!

W bramkach Nechvatal i Svensson

JKH: Nechvatal - Bryk, Górny; Sawicki, Rac, Kasperlik - Kostek, Sevcenko; R. Nalewajka, Hovorka, Phillips - Jass, Horzelski; Paś, Wałęga, Sołtys - Michałowski, Gimiński; Jarosz, Wróbel, Nalewajka

KH Energa: Svensson - Kozłow, Skólmowski; Osipow, Fieofanow, Sierguszkin - Jaworski, Szkodienko; Dołęga, Kalinowski, Jaakola - Kuzniecow, Gusevas; Bondaruk, Czwanczikow, Szabanow - Podsiadło, Smirnow; Olszewski, Rożkow, Saloranta