zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. AKO 2,93 na inaugurację PHL!

Już za kilka godzin 1. kolejka Polskiej Hokej Ligi! Ruszamy więc z kącikiem typera i na dziś mamy dla was dwie propozycje z kursem łącznym 2,93!

Ciarko STS Sanok – GKS Tychy godz. 18:00.

Na początek mecz beniaminka z mistrzem Polski. Sanoczanie to młoda, ambitna ekipa. W sparingach zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Nie tracili wielu bramek, bo między słupkami występuje znakomity Patrik Spěšný. Na pewno gospodarze będą chcieli korzystnie zaprezentować się przed własną publicznością w starciu z GKS-em. Po drugiej stronie są mistrzowie Polski. Stracili oni część okresu przygotowawczego przez kwarantannę. Nie są oni więc w idealnym rytmie. Sparingi, które rozegrali podopieczni Krzysztofa Majkowskiego nie obfitowały w bramki. Linii, którą wystawili bukmacherzy na dziś nie przekroczono ani razu. Do tego ostatni mecz tyszanie rozegrali 25 sierpnia, a więc ponad 2 tygodnie temu! Mistrzowie Polski będą więc potrzebowali trochę czasu, aby wejść na odpowiednie obroty.

Co obstawiać?

My idziemy w under 8,5 bramek. Według nas jest to niemal niemożliwe, aby tak wysoka linia została przekroczona na inaugurację w Sanoku. Prawdopodobnie wynik zakręci się w okolicach 6-7 trafień. Kurs też jest promocyjny, bo eWinner oferuje aż 1,90!

Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia godz. 18:00.

Starcia Górali z Pasami zawsze obfitują w wiele emocji. Gospodarze przed meczem ogłoszą, że ich sponsorem została firma Tauron, która znacznie zasili budżet “Szarotek”. Skład wygląda lepiej niż w zeszłym sezonie, a wszystko poukładał trener Gusow. Sporą część przygotowań Podhale straciło jednak przez kwarantannę dla zawodników, po wykrytych przypadkach koronawirusa. W sparingach pokazali się jednak z dobrej strony, gdzie braki kondycyjne nadrabiali skutecznością i dyscypliną taktyczną. Krakowianie zaś po wymianie połowy składu prezentują się mizernie. W próbie generalnej przez ligą przegrali 1:7 z Unią Oświęcim. Widać, że potrzeba czasu na zgranie się wszystkich formacji. Cracovia zdecydowanie gra na razie poniżej swojego potencjału.

Co obstawiać?

Naszym zdaniem gospodarze, niesieni dopingiem fanatycznych kibiców dadzą radę i wygrają z nieco pogubioną Cracovią. Decydujemy się jednak na zwycięstwo razem z dogrywką i rzutami karnymi, gdyż wynik może zakręcić się wokół remisu.

 

 

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

1 komentarz

Lucas22 11 września 2020 at 10:20

Zaufam i zagram z wami. Zieloności!

Odpowiedz

Skomentuj