zklepy.pl
Image default

Kącik typerski: Bezpieczny dubel na czwartek

Hokejowy czwartek nie zaserwuje nam dziś potyczki czołowych drużyn, ale my nie narzekamy! Wraz z naszym partnerem – fuksiarz.pl – przygotowaliśmy ciekawe typy na dzisiejsze spotkania.

18.00 Ciarko STS Sanok – TAURON Podhale Nowy Targ

Handicap.

Typ: STS Sanok (0:1).

Kurs: 1,67.

Obydwie ekipy znalazły się w ostatnim czasie na ścieżce porażek. Sanoczanie bez punktów kończyli trzy ostatnie mecze, a najbardziej wstydliwa wydaje się być porażka z KH Energą Toruń, gdy podopieczni Marka Ziętary otrzymali „dwucyfrówkę”. Należy im jednak oddać, iż w ostatnim czasie udało im się postawić GKS-owi Tychy (zwycięstwo 5:4!) czy też JKH GKS-owi Jastrzębie, Comarch Cracovii i Re-Plast Unii Oświęcim, z którymi sanoczanie nieznacznie przegrali.

Sytuacja nowotarżan wydaje się być jeszcze bardziej dramatyczna, choć pocieszeniem dla Andrieja Gusowa może być fakt, iż podhalańska młodzież zdążyła już nieco okrzepnąć na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Mowa tu przede wszystkim o bramkarzu Pawle Bizubie, który z meczu na mecz coraz lepiej prezentuje się między słupkami bramki.

Obydwa zespoły nie próżnują i poszukują wzmocnień. W tym celu, pod Tatrami zaproszono młodego obrońcę Ondřeja Volrába, a na Podkarpacie zawitał hokejowy obieżyświat Aleksandr Mokszancew. Faworytem tego meczu zdają się być gospodarze. Ostatnim razem zwyciężyli oni z nowotarżanami 4:2 i wydaje się, że również i dziś na lodzie powinna paść równa (lub nawet większa) różnica bramkowa.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

18.30 SKA St. Petersburg – Kunlun Red Star

Starcie lidera Konferencji Zachodniej z autsajderem Konferencji Wschodniej może mieć tylko jednego faworyta. Za ekipą z grodu świętego Piotra drobne turbulencje, dlatego starcie z takim przeciwnikiem wydaje się być świetną okazją do poprawy nastrojów. Chińska ekipa notuje z kolei serię czterech porażek i nic nie zapowiada tego, by dziś miała ona zostać przerwana.

1X2.

Typ: SKA St. Petersburg.

Kurs: 1,24.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

image

 

 

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj