zklepy.pl

Kącik typerski. Czeka nas kolejna sensacja?

Reprezentacja Polski zagra dziś ze Słowacją i może zapewnić sobie udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Oprócz tego grają też inne reprezentacje, na które warto zwrócić uwagę.

17:00 Dania – Korea Południowa

KLIKNIJ I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

W Oslo Duńczycy podejmą Koreę Południową. Zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa w tym meczu są oczywiście hokeiści ze Skandynawii. Choć wczoraj wymęczyli zwycięstwo ze Słowenią, to dziś ich rywalem są Azjaci, którzy dysponują najsłabszym składem z całej grupy. Reprezentacja Danii jest wsparta przez zawodników NHL takich jak Oliver Bjorkstrand, Nikolaj Ehlers czy Frans Nielsen. Ta trójka była zamieszana w każdego zdobytego gola, więc będą stanowić poważne zagrożenie dla Koreańczyków. Wczoraj reprezentacja Korei Południowej przegrała 1:4 z Norwegią. Dzisiejsi rywale Duńczyków nie mają większych argumentów by pokusić się o zdobycie chociaż jednego punktu. Dlatego śmiało możemy obstawić pewną wygraną hokeistów ze Skandynawii.

Typ: wygrana Danii z handicapem -3.5
Kurs: 1.40

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!

19:00 Łotwa – Węgry

ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH REJESTRUJĄC SIĘ NA FUKSIARZ.PL!!!

Łotysze wczoraj gładko pokonali reprezentację Włoch 6:0. Personalnie, reprezentacja Łotwy wygląda na bardzo mocną ekipę. W łotewskiej kadrze grają zawodnicy z KHL czy NHL. Wczoraj w każdej tercji aplikowali rywalom dwie bramki. Węgrzy wczoraj przegrali po walce z reprezentacją Francji 3:5. We francuskiej kadrze gra brat Teddy’ego Da Costy, który pełni rolę lidera zespołu. Wydaje się, że to jednak za mało by on i jego koledzy mogli zagrozić mocnej kadrze Łotwy. Ostatni mecz pomiędzy tymi reprezentacjami odbył się w 2009 roku. Minęło więc sporo czasu. Francuzi w historii swoich występów na arenie międzynarodowej z Łotwą jeszcze nie wygrali. Dziś naszym zdaniem również niespodzianki nie będzie. Podopieczni Harijsa Vītoliņša są zdecydowanymi faworytami i według nas, odniosą spokojne i pewne zwycięstwo.

Typ: wygrana Łotwy z handicapem -2,5
Kurs: 1.55

19:15 Słowacja – Polska

FUKSIARZ.PL GWARANTUJE CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!

Wczoraj w naszej grupie nie widzieliśmy wielu bramek. Byliśmy jednak świadkami dobrej, taktycznej gry w destrukcji. Powiedzieć, że Polska dokonała sensacji to nie powiedzieć nic. Konsekwentna gra w obronie i jedna skuteczna kontra w wykonaniu Filipa Komorskiego zagwarantowała nam arcyważne trzy punkty na początek kwalifikacji. Słowacy natomiast zwyciężyli z reprezentacją Austrii 2:1. Pierwsza tercja była dość wyrównana, jednak im bliżej było końca meczu, tym bardziej widoczna była przewaga reprezentacji Słowacji. Jednak brakowało skuteczności, a ponadto Austriacy zdobyli bramkę kontaktową. Nasi południowi sąsiedzi do końca musieli drżeć o wynik, ale dowieźli zwycięstwo do końcowej syreny. Dziś biało-czerwoni zmierzą się właśnie z najgroźniejszym rywalem w naszej grupie czyli podopiecznymi Craiga Ramsaya. Naszym zdaniem ten mecz będzie wyglądał podobnie jak wczorajszy, wygrany mecz z reprezentacją Białorusi. Nie będzie wysokiego rezultatu. O wyniku mogą przesądzić jedna czy dwie bramki. Jednak wiele ich nie padnie.

Typ: poniżej 5.5 bramek
Kurs: 1.67

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Zostaw komentarz