zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Dwa typy na podwojenie

Już za kilka godzin rozpocznie się 3. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Do tej pory mamy 100-procentową skuteczność w obstawianiu naszej ligi! Nie zatrzymujemy się i na dziś przedstawiamy Wam kolejne dwa typy.

KH Tauron Podhale Nowy Targ – Zagłębie Sosnowiec godz. 18:00.

Będzie to już trzecie spotkanie tych ekip w odstępie miesiąca. Przed rozpoczęciem rozgrywek drużyny te rozegrały bowiem dwa sparingi. Dwukrotrnie górą byli nowotarżanie, którzy w Sosnowcu wygrali 3:0, a u siebie 4:3 po dogrwyce. Podopieczni Andrieja Gusowa z pewnością będą będą chcieli się zrehabilitować za porażkę w Toruniu (0:4). Sosnowiczanie zaś w ostatnim meczu ambitnie walczyli z GKS-em Katowice, ale musieli uznać wyższość rywala przegrywając po dogrywce. Podopieczni Grzegorza Klicha to młoda, waleczna ekipa, ale momentami brakuje im doświadczenia.

Co obstawiać?

Decydujemy się w tym starciu na over 4,5 bramki łącznie z dogrywką i rzutami karnymi. W poprzednim sezonie taka linia została pokryta we wszystkich 4 bezpośrednich starciach tych drużyn. Nowotarżanie w tym sezonie dość regularnie odwiedzają ławkę kar, a to woda na młyn dla przyjezdnych, którzy dobrze radzą sobie podczas gry z jednym zawodnikiem więcej w polu. Wydaje się, że typ powinien spokojnie wejść.

Comarch Cracovia – KH Energa Toruń godz. 18:30

Torunianie na razie są objawieniem rozgrywek i po dwóch meczach z kompletem punktów zajmują pozycję wicelidera. Teraz czeka ich pierwszy wyjazd w obecnych rozgrywkach. W grodzie Kraka zmierzą się z Comarch Cracovią. Krakowianie na razie prezentują się przeciętnie, a zagraniczne strzelby strzelają ślepakami. Gospodarze piątkowego pojedynku oba swoje spotkania przegrali po rzutach karnych i na pewno czują w związku z tym spory niedosyt. Dzisiejszy mecz wcale nie będzie dla nich łatwiejszy, bo w doskonałej formie są toruńscy Finowie oraz bramkarz Anton Svensson. “Stalowe Pierniki”, jak podreślał trener Czuch, tworzą prawdziwy kolektyw na lodzie. Spotkanie powinno być zacięte, ale dla nas z lekkim wskzaniem na gości.

Co obstawiać?

Pierwszy wyjazdowy mecz w wykonaniu Torunia może być nieprzewidywalny. Liczymy jednak, że zagraniczny zaciąg na czele z Antonem Svenssonem podtrzyma doskonałą dyspozycję z domowych spotkań i KH Energa zwycięży po raz trzeci w tych rozgrywkach. Wspieramy się jednak wariantem na końcowe zwycięstwo, gdyż możliwy jest remis w regulaminowym czasie gry.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj