Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski. Faworyci nie pozostawią złudzeń?

Przed nami zaległe mecze Polskiej Hokej Ligi. W niedzielę nasze propozycje zawiodły na całej linii, ale dziś nie spodziewamy się niespodzianek i liczymy na szybki zysk.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:00 TAURON Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia

Krakowianie nauczeni piątkowym meczem, nie będą chcieli dopuścić do powtórki z rozrywki. Wtedy wicemistrzowie Polski stracili punkt, który może być bardzo istotny w końcowym rozrachunku. Na dodatek „Pasy” dokonały znaczących wzmocnień ostatniego dnia okienka. Podhale na pewno będzie chciało znów sprawić niespodziankę, ale zespół Andrieja Gusowa opuścili niemal wszyscy wartościowi zawodnicy. Ostatnie mecze sezonu nowotarżanie dograją w okrojonym składzie. Już w Toruniu „Szarotki” nie potrafiły wpisać się na listę strzelców, a dziś będzie im jeszcze trudniej, bowiem Cracovia na pewno wyciągnęła lekcje i nie pozwoli sobie na stratę dwóch goli. 

Podhale – liczba goli

Typ: poniżej 1,5.
Kurs: 2,32.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 GKS Katowice – Ciarko STS Sanok

Katowiczanie podrażnieni porażką w Jastrzębiu, będą chcieli wrócić na zwycięski szlak. Sanoczanie przegrali ze słabym Zagłębiem i zdecydowanie ich postawa nie napawa optymizmem. Na dodatek znaczna część obcokrajowców wypadła ze składu, co mocno odbiło się na jakości gry w ofensywie. Katowiczanie w większości przypadków dość gładko wygrywają z STS-em. Na ostatnich 7 meczów, aż pięciokrotnie były to zwycięstwa różnicą co najmniej dwóch goli. Typujemy, że i dziś będzie podobnie.

Handicap

Typ: GKS Katowice -1,5.
Kurs: 1,55.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły