Kącik typerski. Finał Pucharu Polski i mecz w Rydze!

Wczoraj zaskoczyły nas wysokie wyniki w półfinałach Pucharu Polski. Dziś nieco zmieniamy taktykę i liczymy na solidne podwojenie!

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

20:15 Comarch Cracovia – KH Energa Toruń

Mecz finałowy Pucharu Polski. Stawiamy, że po wczorajszej strzelaninie w półfinałach, dziś nie ujrzymy już tak wielu goli. Przed kilkoma dniami te ekipy mierzyły się na toruńskim Tor-Torze i mimo wielu goli, pierwsza tercja nie obfitowała w wiele sytuacji strzeleckich, a obie bramki padły po dość przypadkowych akcjach. Dziś oba zespoły będą zmotywowane i skoncentrowane, by nie stracić gola już na początku spotkania. Ciężko wskazać tu zdecydowanego faworyta, więc stawiamy, że w pierwszej tercji ujrzymy maksymalnie jedną bramkę. Podpowiedzieć możemy też poniżej 5,5 goli.

1. tercja – liczba goli

Typ: poniżej 1,5.
Kurs: 1,70.

18:30 Dinamo Ryga – Awangard Omsk

Ekipa Boba Hartley’a dołek ma już za sobą i teraz nadrabia straty do czołówki konferencji wschodniej. Drużyna z Omska odniosła ostatnio przekonujące zwycięstwo w Helsinkach, gdzie pokonali Jokerit aż 5:1. Pajace to ekipa zdecydowanie lepsza niż Dinamo i Awangard powinien kolejny raz zwyciężyć. Na korzyść gości przemawia przede wszystkim lepsza ofensywa i formacje specjalne. Podopieczni Boba Hartley’a bardzo dobrze radzą sobie w grze w przewadze i to powinien być ich atut w dzisiejszym starciu na Łotwie.