Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski. Gole powpadają i kupon wygrają?

We wtorek dość pechowo GKS Katowice zaczerwienił nasz kupon. Dziś wybraliśmy trzy propozycje, które tworzą fajne AKO z kursem 4,85.

18:00 TAURON Podhale Nowy Targ –  Comarch Cracovia

Nowotarżanie grają już tylko na dogranie sezonu. Zespół opuścili czołowi zawodnicy i w starciu z rozpędzonymi wicemistrzami Polski nie będą mieli szans, by pokusić się o niespodziankę. Cracovia kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i walczy o pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym. Krakowianie nie odpuszczą tego meczu i zagrają z pełnym zaangażowaniem od początku do końca. Naszym zdaniem “Pasy” już w pierwszej tercji wypracują sobie zaliczkę, której nie oddadzą do końca.

1. tercja – 1×2

Typ: 2.
Kurs: 1,68.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 GKS Katowice – GKS Tychy

Piąta odsłona śląskich derbów, które od zawsze elektryzują kibiców. Tyszanie są ostatnio w dobrej dyspozycji, ale w tym sezonie nie wygrali jeszcze w Katowicach. To opcja dla odważnych (kurs 3,30), bowiem kiedyś musi nastąpić przełamanie. GieKSa w meczu z Zagłębiem długo męczyła się z sosnowiczanami, co każe sądzić, iż dziś wcale nie są murowanym faworytem. My idziemy jednak w stronę goli. Wszystkie cztery mecze tych ekip w tym sezonie kończyły się przekroczeniem linii 5,5 bramki. Obie defensywy lubią czasem popełniać błędy i dopuszczać rywali do doskonałych okazji. Wyczuwamy dziś powtórkę z rozrywki.

Liczba goli

Typ: powyżej 5,5.
Kurs: 1,77.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

19:00 Zagłębie Sosnowiec – KH Energa Toruń

Mecze tych ekip od zawsze są specyficzne i bardzo wyrównane, mimo iż jeden z zespołów był ostatnio w dołku. Zagłębie na pewno będzie chciało przełamać złą serię i wygrać z Toruniem. Wszystkie cztery bezpośrednie mecze w tym sezonie kończyły się jednak zaledwie jednym golem różnicy. Raz padł wynik 1:0, a aż trzykrotnie 5:4. Typujemy dziś powtórkę z rozrywki, a kibice na Zimowym zobaczą co najmniej sześć goli. 

Liczba goli

Typ: powyżej 5,5.
Kurs: 1,63.

 

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły