Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski. Gospodarze obronią Tor-Tor, a Tygrysy nastrzelają goli?

Niedziela niestety popsuła naszą dobrą serię, ale dziś chcemy powrócić na zwycięską ścieżkę. Omówiliśmy dziś mecz w Toruniu, a także „Tygrysie derby” w niemieckiej DEL.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 KH Energa Toruń – Zagłębie Sosnowiec

Oba zespoły wygrały swoje ostatnie mecze, ale KH Energa pokonała bardziej klasowego rywala, mimo osłabień w składzie. Sosnowiczanie swoją grę opierają na jednej formacji, a gospodarze na pewno będą na to wyczuleni i spróbują wyłączyć ją z gry. W pojedynkach tych dwóch drużyn od października 2020 roku zawsze triumfują gospodarze. Typujemy, że ten trend zostanie podtrzymany, bowiem dla torunian będzie to pierwszy mecz na Tor-Torze w tym roku i będą chcieli go wygrać dla swoich kibiców.

1×2

Typ: 1.
Kurs: 1,60.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

Nürnberg Ice Tigers – Straubing Tigers

Kontynuujemy naszą typerską podróż przez przeróżne europejskie ligi. Tym razem wybraliśmy typ z niemieckiej DEL. U naszych zachodnich sąsiadów dziś odbędzie się jeden mecz. Lodowe Tygrysy z Norynbergi podejmą Tygrysy ze Straubinga. Będzie to również starcie sąsiadów w tabeli, bowiem zmierzy się 7. i 8. zespół niemieckiej extraligi. Liga ta słynie z meczów z obfitą liczbą bramek. Starcia Straubing przynoszą średnio 6,7 gola na mecz, a zespołu z Norymbergi 5,9. Dwa bezpośrednie mecze tych drużyn w tym sezonie to odpowiednio 9 i 8 bramek. Stawiamy w tym meczu na powyżej 5,5 goli. Tygrysy aż 24 razy pokryły tę linię, a Lodowe Tygrysy 17 razy. Ostatnie mecze obu zespołów potwierdzają ich dobrą, strzelecką formę. 

Liczba goli 

Typ: powyżej 5,5 goli.
Kurs: 1,57.


betclic

Ostatnie artykuły