zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Gospodarze zdominują piątkowy wieczór?

Czwartkowy kupon siadł, jak w masełko. Dziś trzy mecze Polskiej Hokej Ligi, które naszym zdaniem będą stały pod znakiem gospodarzy. Wybraliśmy trzy typy na piątkowy wieczór i liczymy na kontynuację zwycięskiej passy!KLIKNIJ I ODBIERZ CASHBACK BEZ OBROTU DO 500 ZŁOTYCH OD NASZEGO PARTNERA!!!

18:00 Re-Plast Unia Oświęcim – TAURON Podhale Nowy Targ

Oświęcimianie przed przerwą byli nie do zatrzymania i wygrali ze wszystkimi drużynami po kolei. Dzięki pauzie w ligowych zmaganiach do zdrowia doszli kontuzjowani zawodnicy, a do grodu nad Sołą dotarł Wasilij Strielcow, który zaliczy dziś debiut. Tom Coolen z pewnością dobrze przygotował swój zespół w trakcie pauzy i biało-niebiescy znów będą groźni dla każdego. Dziś ich rywalem będzie Podhale, które pokonało Toruń 5:2. Widać już poprawę w grze „Szarotek”, choć dalej jest daleko do ideału. Nowotarżanie mają na koncie trzy zwycięstwa i jedno z nich odnieśli właśnie w Oświęcimiu. Dziś jednak nie powinno być na to większych szans, mimo powrotu kontuzjowanych oraz dołączeniu Andrieja Czwanczikowa. Jeśli biało-niebiescy podtrzymali formę sprzed przerwy, będą nie do zatrzymania i pewnie zwyciężą z „Szarotkami”. Typujemy, że uczynią to z co najmniej dwubramkową zaliczką. Polecamy też grę na liczbę bramek w przewadze lub wyższy handicap na Unię.

Typ: handicap Unia Oświęcim -1,5.
Kurs: 1,34.

KLIKNIJ I ODBIERZ CASHBACK BEZ OBROTU DO 500 ZŁOTYCH OD NASZEGO PARTNERA!!!

18:30 KH Energa Toruń – Ciarko STS Sanok

W Toruniu zmierzą się 6. I 7. Drużyna PHL. Oba zespoły przed przerwą poniosły kilka porażek i będą chciały powrócić na zwycięski szlak. Poprzednie starcie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się gradem goli, bowiem torunianie wygrali 10:3. Warto wspomnieć jednak, że w 3. Kolejce w Toruniu było tylko 2:0 dla gospodarzy. Oba zespoły miewają problemy ze zdobywaniem bramek, ale dobrze czują się w zabezpieczeniu dostępu do własnej bramki. Spodziewamy się, że pierwsza bramka w tym spotkaniu nie padnie tak szybko, gdyż obie drużyny będą się badać i uważać, by nie popełnić błędu. Będzie to mecz podobny do tego z pierwszej rundy. Choć w starciach z udziałem tych drużyn pada zwykle powyżej 6 bramek, to dziś nie spodziewamy się strzeleckich fajerwerków. Naszym okiem, będzie to typowy underowy mecz z delikatnym wskazaniem na gospodarzy.

Typ: poniżej 5,5 goli.
Kurs: 1,90.


KLIKNIJ I ODBIERZ CASHBACK BEZ OBROTU DO 500 ZŁOTYCH OD NASZEGO PARTNERA!!!

18:30 GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec

Katowiczanie to zdecydowany lider tego sezonu. Jacek Płachta doskonale pracuje z drużyną, która kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Dziś „GieKSa” podejmie Zagłębie Sosnowiec, które było trapione przez kontuzje. Dziś do gry powrócą: Michał Bernacki, Aleksandr Wasiljew i Jewgienij Nikiforow. W Sosnowcu szczególnie czekali na tego trzeciego, który jest najlepszym strzelcem zespołu. Te powroty z pewnością dodadzą Zagłębiu jakości z przodu, ale z tyłu wciąż jest źle. Do bramki nie wejdzie dziś najnowszy nabytek, czyli Andriej Fiłonienko. Obrońcy również nie grzeszą pewnością i nie pomagają bramkarzowi. „GieKSa” należy do najbardziej ofensywnych drużyn w PHL i z pewnością wykorzysta wszystkie błędy sosnowiczan. Poprzedni mecz dość niespodziewanie zakończył się wygraną Zagłębia 2:0, ale dziś szczęście nie powinno już dopisać ekipie Grzegorza Klicha. Stawiamy tu na wygraną gospodarzy, co jest bardzo pewnym typem. Możemy polecić też handicap na drużynę z Katowic.

Typ: wygrana GKS Katowice.
Kurs: 1,33.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj