Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski. Gospodarze znów zaskoczą faworytów?

Drugie mecze ćwierćfinałowe przyniosły nam zysk i odnotowaliśmy plus. Już dziś czekają nas trzecie konfrontacje. Nie mogło zatem zabraknąć hokejowych typów przy współpracy z Fuksiarz.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

17.00 KH Energa Toruń – JKH GKS Jastrzębie

Za nami dwa, jakże różne, starcia mistrzów Polski ze „Stalowymi Piernikami”. Pierwszy mecz był dość jednostronny i gładko wygrany przez JKH, w drugim torunianie poprawili obronę i wygrali po dogrywce. Spodziewamy się, że dziś ujrzymy mecz podobny właśnie do drugiego starcia. KH Enerdze pomagać będą własne ściany i licznie zgromadzona publiczność. Torunianie z pewnością zagrają ambitnie i będą chcieli wygrać, a przy tym zagrają twardo w obronie. Trudno podejrzewać, że padnie tu wiele bramek, a już na pewno nie w pierwszej tercji, kiedy to zespoły będą chciały się wybadać i narzucić swój styl gry.

1. tercja liczba goli

Typ: poniżej 1,5.
Kurs: 1,75.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

17.00 Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice

Sosnowiczanie po heroicznym boju wyrównali stan rywalizacji i na własnym lodzie będą chcieli zaprezentować się jeszcze lepiej. Na Stadion Zimowy na pewno zawita wielu kibiców, co doda otuchy hokeistom Zagłębia. Katowicka obrona nie spisuje się najlepiej, a do tego GieKSa otrzymuje wiele kar i gra niezdyscyplinowany hokej. To powinni wykorzystać podopieczni Grzegorza Klicha. Wprawdzie w ich szeregach zabraknie zawieszonych: Andrieja Czwanczikowa oraz Lukasa Lundvalda, ale po przeciwległej stronie barykady brakować będzie Anthona Erikssona i Carla Hudsona. Siły zdają się być zatem wyrównane, a gospodarze nie bez szans na sprawienie niespodzianki. Liczymy, że dwa gole są w ich zasięgu.

Zagłębie Sosnowiec – liczba goli

Typ: powyżej 1,5.
Kurs: 1,55.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły