zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Historyczne zwycięstwa?

Dziś zakończenie 6. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Tradycyjnie razem z naszym partnerem przygotowaliśmy najlepsze typy na dzisiejsze spotkania.

18:00 GKS Tychy – GKS Katowice

Górnicze derby, które od lat elektryzują kibiców. Tyszanie po bardzo słabym początku rozgrywek zajmują dopiero 6. miejsce. Krzysztof Majkowski nie prowadzi należycie zespołu, który w niczym nie przypomina mistrzowskiej maszyny. “Trójkolorowi” mają problemy ze zdobywaniem bramek (zaledwie 8 w 4 meczach), a żaden z ataków się nie wyróżnia. Obrona przypomina raczej ser szwajcarski, niż szczelny mur. To wszystko każe sądzić, że dzisiejsze starcie może być dla “GieKSy” okazją do przełamania. Katowiczanie od niepamiętnych czasów nie wygrali w Tychach za 3 punkty. Ten sezon pokazał jednak, że Jacek Płachta ma pod swoimi skrzydłami niezwykle utalentowany i groźny zespół. Dość powiedzieć, że “GieKSa” jest jedynym niepokonanym zespołem i dumnie zasiada na fotelu lidera. Znakomicie dysponowany jest atak Fraszko-Pasiut-Wronka, a i obcokrajowcy z północy dokładają swoje. Na razie nie zawodzi także John Murray, który latem przeniósł się z Tychów do Katowic. Derby zawsze rządzą się swoimi prawami, ale upatrujemy tu szansy dla katowiczan na historyczne zwycięstwo na tyskim lodzie. Zabezpieczamy się jednak typem na zwycięstwo, który w przypadku zwycięstwa gości po dogrywce lub karnych, również będzie wygrany.

Zwycięstwo (łącznie z dogrywką i karnymi)

Typ: Zwycięstwo GKS-u Katowice.

Kurs: 2,18.

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

19:00 Zagłębie Sosnowiec – Tauron Podhale Nowy Targ

Nad Brynicą dojdzie do starcia Zagłębia z “Góralami”. Sosnowiczanie po słabym meczu w Oświęcimiu, gdzie nie wykorzystali swoich szans, będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę. Największą bolączką Zagłębia jest brak bramkarza, który będzie bronił na dobrym poziomie. Zarówno Michał Czernik, jak i Marcel Kotuła nie dają drużynie spokoju z tyłu. W ataku jednak podopieczni Klicha mają kim straszyć. Podhale z kolei po sensacyjnej wygranej w Oświęcimiu, przegrało z Sanokiem, a czarę goryczy przelało już pięć bramek straconych podczas gry w liczebnej przewadze przez “Szarotki”. Drużynę wzmocnił ostatnio Artiom Pugołowkin i już w debiucie zanotował asystę. Trudno jednak wyrokować, czy rzeczywiście będzie to wzmocnienie. Podhale z pewnością stać na sprawienie niejednej niespodzianki, ale najpierw trzeba wyeliminować wszystkie mankamenty. Ostatnio Zagłębie wygrało u siebie z nowotarżanami u siebie w 2018 roku. Potem cztery zwycięstwa z rzędu na sosnowieckim lodzie odnieśli przyjezdni, ale w tym sezonie to Zagłębie ma mocniejszy skład i aspiracje od Podhala i naszym zdaniem dziś przełamią niekorzystną passę.

Mecz 1X2

Typ: 1.

Kurs: 1,87.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj