Kącik typerski. Hokejowy czwartek da nam zarobić?

Po dłuższej przerwie wracamy z naszymi typami! Na czwartkowy wieczór przygotowaliśmy dubla z Polskiej Hokej Ligi i KHL.

KLIKNIJ I ODBIERZ CASHBACK BEZ OBROTU DO 500 ZŁOTYCH OD NASZEGO PARTNERA!!!

18:00 GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie

Będzie to pierwszy mecz ligowy po długiej przerwie reprezentacyjnej. Zawodnicy dostali trochę czasu na odpoczynek, a potem wrócili do ciężkich treningów. Zwykle starcia po dłuższych pauzach nie stoją na zbyt wysokim poziomie, a hokeiści potrzebują czasu, by znów wskoczyć na obroty i realizować wszystkie założenia. Mecze tyszan z jastrzębianami zwykle nie obfitują w wiele trafień, ale i tu może być różnie. Forma obu ekip po przerwie reprezentacyjnej pozostaje zagadką, stąd typowanie dzisiejszego meczu może być ryzykowne. Wydaje się nam jednak, że w poczynania obu drużyn wkradnie się nerwowość i błędy, co pozwoli na strzelenie dwóch bramek w pierwszej tercji.

Typ: powyżej 1,5 bramki w pierwszej tercji.
Kurs: 1,85.

17:30 Witiaź Podolsk – Saławat Jułajew Ufa

Klub z Podolska to najgorszy zespół konferencji zachodniej. Po dobrym starcie rozgrywek zaczął spuszczać z tonu, a co lepsi gracze oddawani są do SKA Sankt Petersburg. Gospodarze mają przebłyski dobrej formy, ale są bardzo niestabilni. Po drugiej stronie stanie zespół powracający po rekonwalescencji po zakażeniach koronawirusem, przez które w meczu z Traktorem Czelabińsk przegrali walkowerem. Po przerwie reprezentacyjnej zespół z Baszkirii pokonał 2:0 Torpedo Niżny Nowogród, a do wysokiej formy wraca Juha Metsola, czyli bramkarz Saławatu. Do tego zespół z Ufy coraz lepiej prezentuje się w grze defensywnej, co zawodziło u progu rozgrywek. Po naprawdę dobrym meczu to oni są faworytem, ale ostatnie pojedynki z Witiaźiem nie szły po ich myśli. Bezpieczniejszą opcją będzie tutaj typ na zwycięstwo łącznie z dodatkowym czasem gry.

Typ: zwycięstwo Saławatu Jułajew Ufa.
Kurs: 1,47.