zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Kto gra grubo, wygrać musi!

Kiedy w piątek wybraliśmy dość pewne typy, zawiodły one na całej linii. Dziś gramy nieco ryzykowniej i liczymy na wysoki profit.

Zagłębie Sosnowiec – Ciarko STS Sanok, godz. 17.

Sosnowiczanie w piątek sprawili niespodziankę i pokonali KH Energę Toruń, w tym starciu błysnął Rusłan Baszyrow, który jest najlepszym strzelcem Zagłębia. Zdobył on dwie bramki i walnie przyczynił się do tego sukcesu. Podopieczni Grzegorza Klicha nie awansują do ćwierćfinału, ale na pewno będą chcieli dziś się zrewanżować sanoczanom za wcześniejsze trzy porażki. Ekipa z Podkarpacia w piątek urwała punkty liderowi z Jastrzębia-Zdroju, ale spora w tym zasługa bramkarza, który znakomicie przytrzymał wynik. Dzisiaj może być różnie, ale skłaniamy się w stronę gospodarzy.

Co obstawiać?

Rusłan Baszyrow to najlepszy strzelec i najlepiej punktujący zawodnik Zagłębia. W ostatnich pięciu meczach strzelił trzy bramki, a w starciach z Sanokiem trafił do siatki dwukrotnie. Jeśli gospodarze mają wygrać dzisiejsze spotkanie to na pewno zapunktuje w nim Rosjanin. Wybieramy z dostępnych zakładów na eWinner typ na jego bramkę. Widać, że krążek go szuka, zwłaszcza podczas gier w liczebnej przewadze. Spodziewamy się, że Baszyrow ponownie trafi dziś do siatki.

Typ: Rusłan Baszyrow powyżej 0,5 goli
Kurs: 3,20.

KH Energa Toruń – GKH Stoczniowiec Gdańsk, godz. 17.

“Stalowe Pierniki” przegraną w Sosnowcu nieco skomplikowały sobie sprawę w walce o trzecie miejsce w ligowej tabeli. Na pewno humory u podopiecznych Juryja Czucha nie są najlepsze i będą chcieli oni je sobie nieco poprawić w starciu z autsajderem ligi. Popsuje to nieco pożegnanie Michała Kielera z gdańską ekipą. Reprezentant Polski udaje się bowiem na wypożyczenie do JKH GKS-u. Naszym zdaniem w Toruniu szykuje się mały pogrom.

Co obstawiać?

Gospodarze mają w swych szeregach doskonałych snajperów, a podrażnieni przegraną w Sosnowcu z pewnością dziś nie odpuszczą. Dwa poprzednie starcia tych drużyn kończyły się wygraną Torunia 6:0. Podobny wynik dzisiaj da nam zielony typ, bo wybieramy opcję, że gospodarze wygrają co najmniej sześcioma bramkami różnicy.

Typ: handicap -5,5 na KH Energę Toruń.

Kurs: 1,91.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj