zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Kurs 2,68 na piątek!

Już o 18 pierwsze spotkania Polskiej Hokej Ligi. Wracamy więc do Was z naszymi typami! Niestety ostatnie dwie kolejki nieco nas zaskoczyły i zanotowaliśmy dwa błędy. Obecnie nasza skuteczność wynosi jednak nadal 79%!

JKH GKS Jastrzębie – Ciarko STS Sanok, godz. 18:00.

Drużyna Jastrzębia ma na swoim koncie jedną porażkę. W poprzedniej kolejce ulegli Unii Oświęcim 1:3. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z mniej wymagającym rywalem. JKH podejmie Ciarko STS Sanok, które jest młodą, ambitną drużyną, ale znacznie lepiej niż na wyjazdach, radzi sobie we własnej hali. Na razie jedyny mecz wyjazdowy podopieczni Marka Ziętary rozegrali w Oświęcimiu. Zagrali tam bojaźliwie i bez tej zadziorności, którą prezentują w domowych spotkaniach. Teraz sanoczanie przyjadą na gorący teren do Jastrzębia-Zdroju i będzie im piekielnie trudno o jakąkolwiek zdobycz punktową. Gospodarze dysponują znacznie lepszym składem, w którym bryluje Zackary Phillips (7 punktów w 3 meczach).

Co obstawiać?

Jastrzębianie są zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia. Powinni oni łatwo rozprawić się z STS-em pomimo faktu, że bramki sanoczan strzeże Patrik Spěšný. Typujemy, że gospodarze zwyciężą różnicą minimum dwóch bramek.

GKS Katowice – Re-Plast Unia Oświęcim, godz. 19:30.

Katowice na razie spisują się fatalnie. Podopieczni Piotra Sarnika wygrali tylko w Sosnowcu i Gdańsku. Ostatnie ich stracie to bolesna porażka w derbach z GKS-em Tychy 2:5. Właściwie cały skład spisuje się poniżej oczekiwań, a sporym rozczarowaniem jest postawa Juraja Šimbocha. Bramkarz “GieKSy” po 3 spotkaniach broni zaledwie z 88-procentową skutecznością i puszcza średnio prawie 3 bramki na mecz! Oświęcimianie przegrali za to zaledwie jedno spotkanie (2:3 w Tychach) i prezentują się znacznie lepiej od gospodarzy piątkowego pojedynku. Ostoją Unii jest Clarke Saunders, świetnie do zespołu wprowadzili się także Ryan Glenn, Eliezer Sherbatov oraz Jere Helenius, a optymalną formę znalazł Martin Przygodzki. Faworytem piątkowego starcia wydają się zatem przyjezdni.

Co obstawiać?

Wybieramy tutaj “czystą” dwójkę na Unię, gdyż ma ona więcej argumentów na zwycięstwo w dzisiejszym pojedynku. Co ważne, mecz odbędzie się na Jantorze i “GieKSa” na pewno nie będzie czuć się, jak u siebie. Jedynym zmartwieniem może być fakt, że oświęcimianie bardzo słabo radzą sobie w przewagach. Do tej pory wykorzystali oni zaledwie 12% okazji do gry w liczebnej przewadze. Liczymy jednak, że w starciu w Katowicach wystarczy im do odniesienia zwycięstwa dobra gra w równowadze, a także lepszy golkiper pomiędzy słupkami.

 

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj