zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Lider znów nie zawiedzie?

Niedziela była dla nas szczęśliwa i trafiliśmy kolejny kupon. Dziś z naszym partnerem przyszykowaliśmy dwa typy. Sprawdź na kogo stawiamy?

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:00 Re-Plast Unia Oświęcim – Zagłębie Sosnowiec

Oświęcimianie po fenomenalnej serii złapali zadyszkę i znów pikują w dół. Nie widać już tej skuteczności w ataku, a choroba Andreja Themára uwidoczniła brak snajpera w szeregach biało-niebieskich. Porażka w Sanoku to dowód nieskuteczności, ale też słabej postawy defensywy. Najbardziej zawodzi Ryan Glenn, a i Clarke Saunders znów obniżył loty. To postarają się wykorzystać sosnowiczanie, którzy dali pokaz lepszej dyspozycji już w Katowicach, gdzie prawie ograli lidera, a w niedzielę sięgnęli po komplet punktów w starciu z KH Energą Toruń. Znakomity debiut zaliczył Andriej Fiłonienko, który zanotował czyste konto. Rosyjski golkiper dał sporo spokoju w szeregach defensywnych Zagłębia i dziś nawet gdyby Unia miała dziś optyczną przewagę, wynik powinien być wyrównany, gdyż nowy golkiper sosnowiczan “przytrzyma” wynik. Wprawdzie w obu poprzednich meczach padło więcej niż siedem bramek, ale dziś ta seria zostanie przerwana i to zdarzenie z radością pobieramy do naszego kuponu.

Liczba goli – 7,5

Typ: poniżej 7,5 goli.
Kurs: 1,47.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 Comarch Cracovia – GKS Katowice

Tutaj nasze wskazanie uzasadnione jest natłokiem meczów, jakie mają krakowianie. “Pasy” w weekend rozegrały trzy trudne mecze w Pucharze Kontynentalnym. Do tego wicemistrzowie Polski stracili swojego najlepszego zawodnika, czyli Damiana Kapicę. Dzisiejszy mecz będzie czwartym w ciągu pięciu dni, jaki rozegrają krakowianie. To nie może się udać, zwłaszcza, że rywalem Cracovii będzie GKS Katowice. Katowiczanie to niekwestionowany lider, który jest w formie i raz po raz odprawia rywali z kwitkiem. Oba poprzednie mecze padły łupem GieKSy i dziś liczymy, że będzie podobnie. Kursy na drużynę z Katowic znacząco spadły, dlatego bierzemy tutaj handicap -1,5 na GKS. 

Handicap 

Typ: GKS Katowice -1,5.
Kurs: 2,02.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj