Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski: Mocny początek JKH?

Brak wtorkowych meczów tylko podsycił nasz apetyt na typowanie. Choć hokejowe czwartki są zazwyczaj trudniejsze w obstawianiu, aniżeli regularne piątkowe kolejki, to my mamy swój typ, w który mocno wierzymy. Ponadto – jak co czwartek – dorzucamy ciekawą propozycję spoza PHL.

15.00 Traktor Czelabińsk – Amur Chabarowsk

1X2.

Typ: Traktor Czelabińsk.

Kurs: 1,47.

W Konferencji Wschodniej KHL dojdzie dziś do starcia wicelidera z drużyną, która zajmuje miejsce tuż za strefą premiowaną awansem do fazy play-off. Nie może zatem dziwić, iż faworytów upatrujemy w Traktorze Czelabińsk. Ekipa spod Uralu przyzwyczaiła nas, iż w tym sezonie passy wygranych przeplata okresami słabszej gry. Po porażce z Dynamą Mińsk podopieczni Anwara Gatijatulina będą chcieli powrócić na zwycięski szlak. Amur Chabarowsk zaskoczył ostatnio, zwyciężając z Saławatem Jułajewem Ufa, choć wszystko wskazuje na to, iż był to jednorazowy wybryk.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18.00 JKH GKS Jastrzębie – Ciarko STS Sanok

1. tercja – 1X2.

Typ: JKH GKS Jastrzębie.

Kurs: 1,90.

Choć ostatnie wyniki JKH GKS-u Jastrzębie są dalekie od usatysfakcjonowania kibiców mistrzów Polski, jastrzębianom nie można odmówić jednego – zazwyczaj, pierwsza część gry w ich wykonaniu wypada co najmniej obiecująco. Jak się okazało, w poprzednim meczu dwie bramki zdobyte z TAURON Podhalem Nowy Targ w pierwszych dwudziestu minutach było wszystkim, na co stać podopiecznych Róberta Kalábera pod bramką Pawła Bizuba. Hokeiści znad czeskiej granicy z jednobramkowym prowadzeniem po pierwszej tercji zjeżdżali w pierwszym w tym sezonie meczu z Ciarko STS-em Sanok. Jastrzębscy hokeiści odczują dziś zapewne na sobie presję swych kibiców niezadowolonych ostatnimi rezultatami i od pierwszego wznowienia będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

image

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły