Kącik typerski. Mocny początek Torunia i mało bramek w Krakowie

W czwartek kupony zepsuł słaby mecz GKS-u Tychy z Zagłębiem Sosnowiec, w którym padły zaledwie trzy bramki. Dziś dwa spotkania w PHL, na które przygotowaliśmy najlepsze propozycje, by powetować wczorajszą stratę.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 KH Energa Toruń – TAURON Podhale Nowy Targ

Oba zespoły należą do najmniej skutecznych ekip w lidze, a to przekłada się na wyniki. Obie drużyny mają też na koncie serię porażek. Nowotarżanom na wyjazdach nie wiedzie się zbyt dobrze – mają aż 10 porażek z rzędu na obcym terenie – ale gospodarze również są w dołku. Liczymy tu jednak na powrót do dawnych założeń wśród miejscowych, którzy wyjdą podwójnie zmotywowani, by zmazać plamę po słabych występach. W poprzednim starciu tych ekip w Toruniu po 20 minutach gospodarze prowadzili 3:0. Pierwsze tercje domowych pojedynków są zazwyczaj udane dla „Stalowych Pierników”, stąd dziś liczymy na ponowną wygraną KH Energi w pierwszej tercji.

1. tercja – 1X2

Typ: 1.
Kurs: 1,87.

18:30 Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie

Oba zespoły nie mają za sobą udanych meczów. Cracovia po sromotnej porażce w Sanoku wprawdzie wygrała z Zagłębiem, ale tylko 2:1. Mistrzowie Polski mają na koncie trzy zwycięstwa z rzędu, ale były to wygrane z dołem tabeli, a spotkania z Sanokiem i Zagłębiem rozstrzygnęły dopiero rzuty karne. Tam właściwie w pojedynkę losy meczów przesądził Egils Kalns. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że obie ekipy mają mały kryzys i problemy ze zdobywaniem bramek. Nic nie wskazuje na to, by dziś ta indolencja została przerwana. Stawiamy, że dzisiaj tych bramek nie padnie za wiele. Bezpieczna linia 6,5 powinna dać tutaj zielony zakład. W meczach z udziałem JKH wpada średnio 6 bramek na mecz, w przypadku Cracovii ta średnia jest nieco niższa (5,6 br./mecz). Wprawdzie dwa z trzech bezpośrednich pojedynków w tym sezonie kończyło się ze zdobyczą powyżej 6,5 gola, ale patrząc na formę obu ekip, dziś może się to okazać nie do przejścia.