zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Napastnicy Cracovii nie zawiodą?

Pojedyncze czwartkowe mecze znacznie ograniczają nasze pole manewru, co nie oznacza, że na dzisiejsze spotkanie brakuje ciekawych zakładów przygotowanych przez Fuksiarza. Dziś zdecydowaliśmy się na jeden z nich, kusi on natomiast wysokim kursem oraz sporą szansą na powodzenie!

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

18.00 Comarch Cracovia – TAURON Podhale Nowy Targ

Handicap

Typ: Cracovia (0:2).

Kurs: 2,07.

Bilans bramkowy z ostatnich dwóch meczach Podhala Nowy Targ jest druzgocący. Bramkarze „Szarotek” musieli wyciągać krążek z siatki aż 20 razy, kiedy to „dwucyfrówki” zaaplikowali im hokeiści Zagłębia Sosnowiec oraz JKH GKS-u Jastrzębie. Brak doświadczenia między słupkami nowotarżan jest widoczny gołym okiem: Paweł Bizub, ani też Szymon Klimowski czy Oskar Polak nie są jeszcze na tyle dojrzali (rzecz jasna – pod kątem hokejowym), by pełnić rolę golkiperów numer jeden. Andriej Gusow „żongluje” więc swoimi bramkarzami, co jednak nie przynosi efektu. Przed sezonem było wiadome, że „Górale” nie będą bili się o najwyższe laury, ale posiadany skład predysponował ich do pełnienia roli solidnych ligowców. Nie wydaje się, by mieli oni większe szanse w starciu z Comarch Cracovią. Ekipa ze stolicy Małopolski grała ostatnio ze sporą intensywnością, ale ich zmęczenie nie było widoczne w starciu z mistrzami Polski. Jej porażka była efektem indywidualnego błędu Dienisa Pieriewozczikowa popełnionego w samej końcówce meczu. Nie zdziwilibyśmy się, jeśli trener Rudolf Roháček dałby dziś odpocząć rosyjskiemu golkiperowi, posyłając w bój Davida Zabolotnego.

Przekonująca wygrana Comarch Cracovii wydaje się być dziś pewnym scenariuszem. Czy „Pasy” nawiążą do rezultatu osiągniętego przez poprzednich rywali Podhala? Tego nie wiemy, ale ich wygrana co najmniej trzema bramkami wydaje się być bardzo prawdopodobna.

image

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj