zklepy.pl

Kącik typerski. Odważne typy na piątek

Dziś możemy się obłowić. Postawiliśmy na typy, w które wierzymy, choć podchodzimy do nich z respektem. Jak powszechnie wiadomo, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Nasz partner – Fuksiarz.pl przygotował dziś ciekawe propozycje na dzisiejszy jesienny, hokejowy wieczór. Życzymy powodzenia.

18:30 GKS Katowice – Comarch Cracovia

GKS Katowice – liczba goli

Typ: powyżej 2.5

Kurs: 1.75

Katowiczanie są zdecydowanie na fali wznoszącej. W ostatnim meczu z JKH GKS-em Jastrzębie pokonali rywali strzelając im aż pięć bramek. W obecnie trwającym sezonie, GieKSa zagrała pięć spotkań domowych z czego aż cztery kończyła z przynajmniej trzema bramkami strzelonymi. Nie udało się tylko raz. Było to osiem dni temu z Zagłębiem Sosnowiec. Wtedy na ich przeszkodzie stanął Marcel Kotuła, który zachował czyste konto i nie pozwolił katowiczanom zdobyć ani jednej bramki.

Uważamy więc, że dzisiejszy mecz zostanie zakończony z przynajmniej trzema golami na koncie GKS-u Katowice. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami, utwierdza nas w przekonaniu, że powinniśmy postawić właśnie na tę pozycję. Mecz zakończył się bowiem wynikiem 3:1 dla podopiecznych Jacka Płachty.

19:00 Zagłębie Sosnowiec – Re-Plast Unia Oświęcim

Zwycięzca (z dogrywką i karnymi)

Typ: 1

Kurs: 2.43

To dość nieoczywisty i zaskakujący wybór. Patrząc jednak na terminarz obu drużyn i na to, że jest październik uważamy, że “rytm meczowy” może nie pomóc oświęcimianom. Podopieczni Toma Coolena mają za sobą ciężki mecz we wtorek z JKH GKS-em Jastrzębie. Ponadto ciężko dojść do odpowiedniej kondycji kiedy gra się na trzy formacje. Żeby tego było mało, kontuzji doznał Clarke Saunders, który z meczu na mecz wyglądał coraz lepiej. Zastąpił go Robert Kowalówka, który jednak dobre interwencja przeplata z niepewnymi.

Ten mecz to doskonała szansa dla sosnowiczan. Kluczowy tu będzie właśnie odpoczynek. Biało-niebiescy w tydzień zagrali aż trzy mecze. Zaś podopieczni Grzegorza Klicha mieli pięciodniową przerwę od ligowych potyczek.

 

Najnowsze artykuły

Jak w kalejdoskopie. Osiem goli przy Chemików 4, marsz triumfalny Unii

Redakcja

GieKSa lepsza od rywali zza miedzy. Dublet Marklunda i komplet zwycięstw nad Zagłębiem

Redakcja

Ten wieczór należał do Unii. Pewna wygrana oświęcimian pod Wawelem

Kacper Tomasz Langowski

Zostaw komentarz