zklepy.pl
Image default

Kącik typerski: Ostatnia kolejka i mało emocji?

Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego Polskiej Hokej Ligi. Nie nastawiamy się na wielkie emocje, ale chcemy pójść po drugi zwycięski kupon z rzędu!

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 KH Energa Toruń – JKH GKS Jastrzębie

Ten mecz może być przedsmakiem ćwierćfinału, który rozpocznie się już w środę. Wobec tego nie spodziewamy się fajerwerków, tym bardziej, że obie ekipy mają już ustalone miejsce w tabeli i nic tego nie zmieni. Spodziewamy się zamkniętego meczu, w którym żaden z zespołów nie będzie chciał odkryć kart. Będzie to raczej wyczekiwanie na ruch przeciwnika i wzajemne badanie się. Torunianie już w piątek zagrali dość leniwie w Tychach i dziś spodziewamy się powtórki. Pierwsza tercja nie powinna należeć do urodziwych i obfitować w gole. 

1. tercja – liczba goli

Typ: poniżej 1,5.
Kurs: 1,90.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice

To właściwie jedyny mecz, który ma wpływ na układ tabeli po sezonie zasadniczym. GKS musi wygrać w Sosnowcu, by utrzymać fotel lidera. Katowiczanie znają stawkę tego meczu i na pewno zagrają skoncentrowani od początku do końca. Zagłębie mimo problemów organizacyjnych ostatnio gra coraz lepiej, ale w starciu z liderem powinni być bez szans, mimo, że wcześniej odbierali mu punkty. Wygrana dwiema bramkami przez GieKSę to obowiązek.

Handicap

Typ: GKS Katowice -1,5.
Kurs: 1,67.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj