zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Pewne zwycięstwa gospodarzy?

Czwartkowy mecz w Toruniu otworzy zmagania 3. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Po małym niedzielnym niepowodzeniu gramy dalej i przygotowaliśmy dwa typy.

KH Energa Toruń – Ciarko STS Sanok, godz. 18:30.

Torunianie w wybornych nastrojach przystąpią do dzisiejszego meczu, wygrali bowiem oba wcześniejsze mecze. Sanoczanie zupełnie odmiennie, oba swoje starcia przegrali. Zdecydowanym faworytem są gospodarze i nie bez podstaw. W ekipie Jussiego Tupamakiego wszystko funkcjonuje, jak należy. Obaj bramkarze spisują się bardzo dobrze, gra w formacjach specjalnych również wychodzi torunianom bardzo dobrze. Wydaje się, że w tym sezonie “Stalowe Pierniki” będą w stanie bić się o najwyższe cele. Sanoczanie mają być “czarnym koniem”, ale na razie nie pokazali dobrej dyspozycji ze sparingów. W meczach z Tychami i Katowicami zawiodło prawie wszystko. Trener Marek Ziętara musi szybko znaleźć rozwiązanie problemów trapiących sanoczan. W obecnej formie zdecydowanym faworytem czwartkowego starcia są gospodarze, którzy górują w każdym aspekcie gry. W poprzednim sezonie torunianie wygrali wszystkie cztery mecze z drużyną z grodu Grzegorza. Typujemy, że i dziś będzie podobnie.

Handicap -1,5

Typ: Wygrana KH Energi Toruń.

Kurs: 1,50.

Piątek. Re-Plast Unia Oświęcim – TAURON Podhale Nowy Targ, godz. 18.

W derbach Małopolski oświęcimianie podejmą nowotarżan. Ekipa Teda Nolana w Toruniu zagrała słabo, ale w trzeciej tercji było już widać przebłyski lepszej gry, zwłaszcza, gdy wynik znów był na styku. Przez tydzień przerwy biało-niebiescy z pewnością popracowali nad szwankującymi elementami i będą chcieli dobrze przywitać się z własną publicznością, najlepiej pewnym zwycięstwem. “Szarotki” sezon rozpoczęły od dwóch porażek 2:5 z Katowicami i Toruniem. Trener Andriej Gusow ma nad czym myśleć, bowiem gra nowotarżan rozczarowuje. Pierwsza formacja, która miała być motorem napędowym “Górali” w meczu ze “Stalowymi Piernikami” straciła cztery bramki. Podhale nie dysponuje doświadczonym bramkarzem, co w kluczowych momentach może być problemem, choć nieopierzeni golkiperzy “Szarotek” pokazali się z przyzwoitej strony. Na pewno nowotarżanie mogą pokusić się o niespodziankę, ale punktów powinni szukać z drużynami. Unia musi w końcu rozwinąć skrzydła i zagrać, jak na faworyta przystało.

Handicap -1,5

Typ: Wygrana Unii Oświęcim.

Kurs: 1,62.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH I INNE BONUSY!!!

Najnowsze artykuły

KH Energa Toruń bez prezesa! Bogdan Rozwadowski odwołany

Mikołaj Pachniewski

KH Energa Toruń zmieni prezesa? Bogdan Rozwadowski bez absolutorium

Mikołaj Pachniewski

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Skomentuj