zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Piątkowe mecze pod znakiem zwycięstw gości?

Wprawdzie czwartkowe typy nie poszły po naszej myśli, ale piątkowe spotkania dają okazję do szybkiego odbicia. Faworytami na papierze są dzisiaj goście? Czy rzeczywiście tak będzie?

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ DO 500 ZŁOTYCH CASHBACKU NA START!!!

18:00 TAURON Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia

Krakowianie po porażce na własnym lodowisku z Re-Plast Unią Oświęcim udali się do Nowego Targu na kolejne małopolskie derby. Tym razem zdaje się nie być innego wyjścia niż wygrana “Pasów”. Wicemistrzowie Polski będą chcieli poprawić sobie humory po nieudanym wtorkowym spotkaniu i przybliżyć się do awansu do Pucharu Polski. Nowotarżanie wprawdzie starają się, próbują, ale nic z tego nie wychodzi. Brak pewnego bramkarza tylko podcina skrzydła pozostałym zawodnikom, a liczne urazy i kontuzje sprawią, że oprócz Gleba Bondaruka w składzie brakuje lidera. Do tego każda kolejna porażka osłabia psychikę hokeistów Podhala. Stawiamy na co najmniej dwubramkowe zwycięstwo gości, gdyż to oni są murowanym faworytem w tym pojedynku.

Handicap 1:0.

Typ: Cracovia.
Kurs: 1.65.


ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ DO 500 ZŁOTYCH CASHBACKU NA START!!!

18:30 KH Energa Toruń – GKS Katowice

Torunianie po trzech porażkach z pewnością są podrażnieni i będą chcieli powrócić na zwycięski szlak. Podopieczni Jussiego Tupamäkiego nie zwykli przegrywać przed własną publicznością. Ostatnie mecze nie napawają jednak optymizmem. Zawodziła skuteczność oraz gra w defensywie. “Stalowe Pierniki” tracą dużo bramek, bowiem ich obrońcom zdarzają się fatalne błędy. Katowiczanie tylko będą czekali na takie wpadki, szczególnie ich pierwszy atak. “GieKSa” po trzech zwycięstwach z rzędu, z czołowymi drużynami, jest w gazie i będzie chciała zgarnąć kolejny komplet punktów, który zapewni im pierwsze miejsce po dwóch rundach. Katowiczanie strzelają średnio 3,78 bramki na mecz i jeśli toruńska obrona będzie w podobnej formie, jak ostatnio – z łatwością zdobędzie trzy gole dzisiejszego wieczora. Tym bardziej, że “GieKSa” zwyciężyła w ostatnich 4 z 5 meczów na Tor-Torze.

GKS Katowice – liczba goli

Typ: powyżej 2,5 goli.
Kurs: 1,57.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj